Nėščia moteris pasidalino istorija: mane kaltina tinginyste ir netinkamu žmonos pareigų atlikimu

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Nėščia moteris pasidalino istorija: mane kaltina tinginyste ir netinkamu žmonos pareigų atlikimu

Št, 11/26/2022 - 12:15
Kategorija:
0 komentarų

Nėščia moteris, kuri kasdien dirba 12 val., neseniai atskleidė savo gyvenimo kasdienybę. Ji sako, kad jos vyras ją vadina tingine, o jos artimieji  užsipuolė ją, neva ji neatlieka žmonos pareigų.

„Mano vyras šiandien pasiskundė mano mamai, kad aš per tingi. Kad jau savaitę negaminau  jam tinkamo valgio ir ruošiu tik lengvus, greitai pagaminamus patiekalus. Aš nėščia, dirbu 12 valandų, o jis dirba iš namų“, - rašė moteris diskusijų platformoje Reddit.

„Mano darbas yra 2 valandos kelio automobiliu. Aš nebūnu namie 14 valandų per parą, pervargdama, o jis nieko nedaro, kad padėtų namuose. Jei kelis kartus prisiruošia padėti, jis pradeda man priekaištauti, vadindamas mane tingine ir skųsdamasis mano ir savo mamai“, - tęsė moteris.

Pasirodo, kad ir kiti šeimos nariai ėmė kaltinti moterį neveikimu. Jos mama ir uošvė išreiškė norą, kad ji būtų „geresnė žmona“ savo vyrui. Vienintelis ją palaikantis asmuo šeimoje - jos sesuo.

„Laukiam pirmagimio ir man tai tikrai sudėtingas nėštumas. Mano vyras augo mamyčiuku, bet mūsų santykių metu ta dinamika pasikeitė ir jis tapo savarankiškesnis. Mama jam visada gamindavo maistą, valydavo namus net tada, kai jis buvo suaugęs, nes niekas jo nemokė namų ruošos darbų. Viso to jis išmoko dėka manęs“, - pasakojo moteris. - „Nuo 25 metų dirbu labai sunkų darbą. Dirbu sandėlyje ir visada dirbu viršvalandžius, nes mano viršininkas yra siaubingas, bet tai jau kita istorija. Mano vyras dirbo iš namų dar prieš pandemiją“.

Moteris sako, kad jos pačios mama ją dabar vadina bloga žmona ir šeimininke. O kur dar uošvienės prikaištai.

„Kai šiandien buvau darbe, jo mama man paskambino ir skundėsi, kaip jos sūnus numetė svorio nuo tada, kai vedė mane, kad aš jo nemaitinu, o ji niekada nebūtų leidusi jam vesti mane, jei būtų žinojusi, kokia aš kvaila žmona. Pasakiau jai, kad jos sūnus yra suaugęs vyras, galintis visiškai savimi pasirūpinti, kad daugiau niekada man netrukdytų, kol aš dirbu (...). Po kelių minučių man paskambino mama, kad taip pat pasiskųstų. Aš jai pasakiau, kad nesu savo vyro auklė, aš esu jo žmona, ir jei ji ir mano vyro mama nori, kad aš elgčiausi kaip aukle, jos yra laukiamos mano namuose pačios atlikti šį vaidmenį“.