Paprasti sprendimai 100 proc. padidino žmonių norą dirbti „Virgin Atlantic“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Paprasti sprendimai 100 proc. padidino žmonių norą dirbti „Virgin Atlantic“

Ant, 11/22/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Kai Lietuvos darbdaviai skundžiasi, kad jiems trūksta darbuotojų ir vis aiškina, jog reikia supaprastinti žmonių įdarbinimą iš trečiųjų šalių, Aviakompanijos „Virgin Atlantic“ pavyzdys rodo - jog norą dirbti kompanijoje lemia darbo atmosfera.

„Virgin Atlantic“ rugsėjį paskelbė apie naują kampaniją „Būk savimi“. Jos metu nuspręsta pakeisti senas, nusistovėjusias darbuotojų aprangos taisykles aviakompanijoje ir leisti visiems jaustis savimi.

Dėka pakeitimų personalo nariai, įskaitant įgulą, pilotus ir antžeminę komandą, dabar gali dėvėti uniformas, atitinkančias jų lytinę tapatybę. Darbuotojams aip pat suteikiama galimybė įsisegti jų tapatybę atliepiančių įvardžių ženklelius.

Buvo atnaujinta bilietų pardavimo sistema asmenims, turintiems pasus su lyties atžvilgiu neutraliais žymenimis – tai leidžia rezervuojant bilietus pasirinkti „U“ arba „X“ lyties kodą.

Pranešama, kad dėl įtraukių naujų taisyklių labai žmonių, kurie nori dirbti šioje kompanijoje. Neseniai duodamas interviu „The Telegraph“ „Virgin Atlantic“ generalinis direktorius Shai Weiss sakė: „Pastebėjome 100 procentų paraiškų didėjimą po kampanijos „Pažvelk į pasaulį kitaip“ starto.

Verslo vadovas toliau gyrė įtraukią kampaniją už tai, kad tai „didžiulė“ pagalba įmonei.

„Kai į kiekvieną darbo vietą sulaukiame 10 pretendentų, esame tikrai geroje padėtyje. Trumpųjų reisų pilotai nori būti tolimųjų reisų pilotais. O tolimųjų reisų pilotai nori būti „Virgin Atlantic“ pilotais“, – pridūrė jis.

Weisso komentarai pasirodė praėjus kelioms dienoms po to, kai „British Airways“ paskelbė apie savo sprendimus keisti aprangos taisykles.