verslas

Čekijai LGBTQ+ diskriminacija kainuoja 1,55 milijardų eurų kasmet. Įmonės ragina įteisinti santuokas

66 įmonės Čekijoje pasirašė atvirą laišką, kuriame prašo ministro pirmininko Petro Fiala paremti santuokų lygybės įstatymą. Tarp pasirašiusiųjų yra ir „Coco-Cola“, „Ikea“, „Vodafone“, „Mastercard“, „IBM“, „Škoda“ ir „Microsoft“. Įmonės sako, kad nevienodos sąlygos LGBTQ+ piliečiams didina kaštus darbdaviams, šalis praranda milijonus.

Religinės grupės Atėnuose ragina boikotuoti LGBTQ+ eitynes rėmusį verslą

Tūkstančiai žmonių dalyvavo Atėnų LGBTQ+ ir juos remiančių žmonių eitynėse reikalaudami lygiateisiškumo. Renginys tapo erdve, kur kiekvienas LGBTQ+ žmogus galėjo būti savimi ir švęsti laisvę. Tačiau pasibaigus renginiui krikščionių grupės paragino gyventojus boikotuoti verslą, kuris buvo šių eitynių rėmėju.

TYRIMAS. Po įsidarbinimo jauni gėjai vėl pradeda slėpti savo seksualinę orientaciją

Jungtinėje Karalystėje atliktas tyrimas atskleidė neraminančią situaciją. Jauni gėjai, kurie neslepia savo seksualinės orientacijos, įsidarbinę vėl pradeda slapukauti. Pagrindinė priežastis - patyčios darbe ir atlyginimų netolygumai.

GayLine: pirkti B. Gudelio parduotuvėse - reiškia negerbti savęs ir kitų

Po į turtingiausių Lietuvos žmonių patenkančio verslininko Beno Gudelio benefiso LRT diskusijų laidoje „Lietuva kalba“, toliau nereaguoti ir krauti pelnus jo valdomam verslui, mūsų redakcijos nuomone, būtų savęs pažeminimas. Remiantis viešais duomenimis - B. Gudeliui priklausanti bendrovė „Fragrances International“ valdo mažmeninės prekybos tinklus „KristiAna“ ir „Kosmada“.