Religinės grupės Atėnuose ragina boikotuoti LGBTQ+ eitynes rėmusį verslą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Religinės grupės Atėnuose ragina boikotuoti LGBTQ+ eitynes rėmusį verslą

Št, 06/17/2023 - 16:36
Kategorija:
0 komentarų

Tūkstančiai žmonių dalyvavo Atėnų LGBTQ+ ir juos remiančių žmonių eitynėse reikalaudami lygiateisiškumo. Renginys tapo erdve, kur kiekvienas LGBTQ+ žmogus galėjo būti savimi ir švęsti laisvę. Tačiau pasibaigus renginiui krikščionių grupės paragino gyventojus boikotuoti verslą, kuris buvo šių eitynių rėmėju.

Į eitynes susirinko neįtikėti dydžio minia – tai bene didžiausias renginys Graikijos istorijoje – skelbė vietos naujienų portalai. Tačiau netyrukus, įvairių religinių svetainių naujienose atsirado raginimas boikotuoti dvi įmones, kurios parėmė įspūdingo renginio organizavimą, praneša Lifo.gr.

„Ne paslaptis, kad Klaus Schwab ir Pasaulio ekonomikos forumas plačiai reklamuojasi, kad „paskatos“ turėtų būti teikiamos įmonėms, kurios priima sodomitinę transhumanistų ideologiją. Prekybos tinklas... Tai dar viena tarptautinė įmonė, kuri yra jų kišenėje...“, - rašoma pranešimuose, kuriuose minimi ir konkretūs prekybos centrai.

„Staiga pajuto poreikį pasakyti mums, kad tiki ir palaiko „įvairovę“, paskelbdami „auksiniu Atėnų pasididžiavimo rėmėju“!“, - piktinamasi prekybos centrų tinklo sprendimu.

Taip pat kliuvo ir greito maisto restoranų tinklui. „JUODINKITE niekšus, kurie taikosi į mūsų vaikus. Geriau valgyti purvą nei jų nešvarias šiukšles“, - rašoma apie restoranus.