Olly Alexander

Eurovizija baigėsi. Kaip joje sekėsi LGBTQ+ bendruomenės nariams?

Iš 37 „Eurovizijoje“ šiemet besivaržančių atlikėjų 8 jų atvirai deklaravo priklausantys LGBTQ+ bendruomenei. GayLine.LT apžvelgia kaip jiems sekėsi ir pripažįsta, kad tai neabejotinai nedvinarės tapatybės ir visos bendruomenės žmonių triumfas.

Pamačiusi brito pasirodymą Seimo narė išjungė televizorių. Kiti sveikina atlikėją už drąsą

Eurovizija jau daug metų garsėja atvirais, seksualiais pasirodymais. Tiesa, aistra tarp vyro ir moters jau nieko nebestebina. O štai homoseksualaus Olly Alexander parodyta meilė tarp vyrų privertė Seimo narę išjungti televizorių. Tuo metu LGBTQ+ teisių gynėjai džiūgavo, kad pagaliau ir gėjų kultūra matoma ant scenos.

Jungtinės Karalystės atlikėjo pasirodymas Eurovizijoje sukėlė diskusijas (video)

Ne tik įvairiose šalyse, bet ir pačioje Jungtinėje Karalystėje kilo diskusijos dėl atlikėjo Olly Alexander dainos Eurovizijos pirmajame pusfinalyje. Atlikėjas ant scenos visiškai atvirai parodė tai, ko iki šiol nebuvo – meilę tarp vyrų. Ir tai nebuvo tik lengvas pakštelėjimas į lūpas. Pasirodymas alsavo aistra.

Dainininkas ir aktorius Olly Alexander sako, kad niekada „nenutylės, kad yra gėjus“

Nuo 2010 m. muzikinio debiuto su grupe „Years & Years“ Olly Aleksander tapo vilties švyturiu LGBTQ+ muzikos gerbėjams visame pasaulyje, rašo PinkNes. Nuo LGBTQ+ dainų rašymo iki queer meilės demonstravimo savo muzikiniuose vaizdo įrašuose - jaunasis talentas niekada nesidrovėjo savo seksualumo. Tačiau, be gerbėjų palaikymo ir susižavėjimo, Aleksandras taip pat susidūrė su konservatyvių kritikų pasipriešinimu.