Malaizija

Muzikos grupė „The 1975” skirta 2,36 milijonų bauda už tos pačios lyties asmenų bučinį Malaizijoje

Festivalio Malaizijoje organizatorius „Future Sound Asia“ nurodė „The 1975“ atlyginti daugiau nei 12,3 mln. Malaizijos ringgitų (apie 2,36 mln. eurų) žalą, kuri buvo patirta grupės vokalistui ant scenos pabučiavus grupės narį. Po šio žesto visas festivalis buvo nutrauktas.

Šveicarijos laikrodžių gamintojas „Swatch“ padavė Malaiziją į teismą dėl „Pride“ laikrodžių konfiskavimo

Šveicarijos laikrodžių gamintoja „Swatch Group“ pateikė ieškinį prieš Malaizijos vyriausybę dėl laikrodžių konfiskavimo, kuriuose buvo atvaizduotos vaivorykštės vėliavos spalvos. Įmonė teigia, kad tai padarė žalą jos reputacijai.

„The 1975“ vokalistas pripažino klydęs dėl koncerto Malaizijoje ir pabučiavo vyrą (video)

„The 1975's“ vokalistas Matty Healy su grupe koncertavo festivalyje „Good Vibes“ Malaizijoje, kur homoseksualūs santykiai yra neteisėti ir už juos baudžiama iki 20 metų kalėjimo. Būdamas ant scenos atlikėjas prisipažino klydęs atvykdamas į tokią šalį ir pabučiavo vyrą.

„Google Play“ – programėlė skirta gėjams padėti tapti „normaliais“

Tuo sunku patikėti, bet Google leido naudotis savo platforma programėlei platinti, kuri skirta įgyvendinti konversijos terapiją, skelbia PinkNews. Konversijos terapija yra pasenusi ir mokslininkų kritikuojama praktika, kuria siekiama pakeisti natūralų žmonių polinkį tos pačios lyties asmenims.