paroda

Gegužės 12 d. - Kaune - „Nepadorūs vakarai. Naglis“

Šį penktadienį, gegužės 12 d. 17 val. Kauno menininkų namuose (V. Putvinskio g. 56-1, Kaunas) atidarome renginių ciklą „Nepadorūs vakarai. Naglis“, skirtą 10-tojo dešimtmečio queer kultūros apraiškų tyrinėjimams Baltijos šalyse ir regione. Kviečiame sudalyvauti!

JAV atidaryta paroda Ukrainos LGBTQ+ kariams pagerbti. Kario kalbą nutraukė Rusijos bombos

Gėjus, Ukrainos kareivis buvo priverstas nutraukti savo kalbą per nuotolį, nes kaip tik tuo metu Rusija paleido raketas. Incidentas įvyko fotografijų parodos Jungtinėse Amerikos Valstijose atidarymo metu. Paroda skirta pagerbti LGBTQ+ ir interseksualius Ukrainos karius.

Kovo 25 d. - Queer galerijoje - parodos „Šonta. Iš archyvų“ atidarymas

Virgilijus Šonta, neaiškiomis aplinkybėmis nužudytas prieš 30 metų, apie savo trauką vyrams atviravo fotoaparatui. Neaišku, kaip apie ją būtų kalbėjęs pakitusiuose šiandienos kontekstuose. Galimybę klausti apie tai atveria „išgirsti“ pristatoma paroda. Kūrėjo darbus naujai įprasmina pati erdvė, taip pat veikianti kaip LGBT+ susitikimų, emocinio palaikymo, queer archyvo kūrimo vieta. V. Šonta čia tampa vienu iš dalyvių, kviečiant intymiam ir lėtam susitikimui su menininko kūryba.