melas

Marius Kundrotas: esame prieš tai, kad homoseksualus gyvenimo būdas būtų reklamuojamas

Birželio 8 d. viešoji įstaiga „Tiesa išlaisvina“ organizuoja protesto akciją prieš LGBTQ+ propagandą. Akcijos atstovu spaudai nurodomas Marius Kundrotas duodamas interviu TV3.lt teigia, kad valstybė turi riboti ar net drausti LGBTQ+ reklamą bei pridūrė, kad dėl jos daugėja homoseksualių žmonių.

Tušti pažadai: Nausėda teigė, kad dalyvautų LGBTQ+ eitynėse

Vakar kandidatų į prezidentus buvo paklausta ar jie sutiktų dalyvauti „Vilnius Pride“ Gedimino prospekte, jeigu į jį atvyktų Latvijos prezidentas ir daugelio kitų NATO šalių ambasadorių. Tik du iš jų teigė net ir tokiu atveju nedalyvautų. Nepaisant G. Nausėdos pasiryžimo dalyvauti, GayLine.LT primena, kad pernai jis ignoravo eitynes, o atsakydamas į žurnalistų klausimą apie priežastis ėmėsi žeminti LGBTQ+ bendruomenę.

Silvester Belt apie LGBTQ+ menininkus Lietuvoje: apsimetame, kad jų nėra

Dainininkas ir dainų autorius Silvester Belt yra pirmasis atviras LGBTQ+ bendruomenei priklausantis atlikėjas atstovausiantis Lietuvai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Vienas įtakingiausių queer naujienų portalų PinkNews jis sakė, kad Lietuvos šou scenoje yra daug apsimetinėjimo, daugelis menininkų bijo prisipažinti priklausantys LGBTQ+ bendruomenei.

Trumpas prakalbo kraštutinės dešinės frazėmis. Žada rengti „krikščionių matomumo dieną“

Buvęs prezidentas Donaldas Trumpas pažadėjo, kad prezidento rinkimų diena Jungtinėse Amerikos Valstijose paskelbti „krikščionių matomumo diena“. Taip jis reagavo į Joe Bideno pranešimą, kuriame prezidentas kalbėjo apie Trans matomumo dieną.

Konstitucinis teismas: Stambulo Konvencija “nėra paneigiama binarinė moters ir vyro lyčių samprata”

Šiandien Konstitucinis Teismas pripažino, kad Stambulo Konvencija neprieštarauja Lietuvos Konstitucijai. Jis taip pat paneigė kai kurių politikų skleidžiamus melus.

M. Noreika: Laisvės partijos politinė parodija

Politinės partijos tikslas yra ginti bei įgyvendinti idealus, siekius, kuriuos jos nariai mano esant svarbiausiems. Laisvės partija nuo pat įsikūrimo teigė, kad partnerystės įteisinimas jiems yra prioritetas; taip teigia ir dabar. Tačiau tuo pačiu metu mums norima įteigti, kad dėl nesėkmių kalti kiti - suprask liberalai ir konservatoriai, o griežtesnėmis priemonėmis partija pasiekti savo tikslų nesiima, nes nenorima nestabilumo šalyje.

Šimonytė: aš nesuprantu kodėl secialdemokratai nebalsuoja už savo programą

Ministrė pirmininkė duodama interviu ir atsakydama į klausimą ar ant ko nors pyksta – prakalbo apie dviveidiškumą politikoje. Ji sako, kad nesupranta socialdemokratų, kurie nepalaiko civilinės sąjungos įstatymo, nors to siekti numatyta jų programoje.

Plintant dezinformacijai Europoje, raginimai deginti LGBTQ+ žmones, šlovinami Hitlerio vykdyti nusikaltimai

Birželio mėnesi prasidėjus Pasididžiavimo mėnesio renginiams Europoje, padaugėjo ir skleidžiamos dezinformacijos apie LGBTQ+ bendruomenę. Kuriami mitai apie fiktyvius LGBTQ+ kariuomenės būrius, meluojama apie neva seksu užsiimti skatinančias knygas, net teigta, jog Triumfo arką Paryžiuje norima paversti bendruomenei skirtu monumentu. Tai audrina aistras ir skatina žmones lieti neapykantą.