GayLine.LT

5 populiariausi 2023 metų GayLine.LT straipsniai. Daugiausia skaitytojų domisi peniais

2023-iesiems skaičiuojant paskutines valandas apžvelgiame šių metų rezultatus. Seniausias Lietuvoje LGBTQ+ naujienų portalas savo skaitytojams per šiuos metus parengė beveik pusantro tūkstančio tekstų. Pateikiame jums daugiausia sakytojų dėmesio sulaukusius straipsnis.

Lietuvos Šeimų Sąjūdis imasi puolimo prieš GayLine.LT redaktorius

Lietuvos Šeimų Sąjūdis kreipėsi į prokuratūrą apie neva vykdomą nusikaltimą veiklą. Rašte buvo nurodoma, kad vienoje iš mūsų redaktorių administruojamoje Facebook grupėje „propaguojamas genderizmas bei translytiškumas bei galimai vykdomi tvirkinamieji veiksmai virtualiu būdu“.

Gražulis dangstosi religija, bet pamiršo apie įstatymus ir Seimo nario priesaiką?

Seimo nariui Petrui Gražuliui prokuratūra siekia pareikšti įtarimus dėl viešo tyčiojimosi ir LGBTQ+ žmonių niekinimo. Jis ginasi, kad tik perpasakojo Šventąjį Raštą. Ar iš tiesų Lietuvoje norima suvaržyti žmogaus žodžio laisvę ir apriboti jo galimybes skleisti tikėjimą?

Prieš Baumilos koncertą Palangoje – trans žmonių palaikymo akcija

Vakar vakare, klausytojams renkantis į Palangos koncertų salę pamatyti dainininko Vaido Baumilos pasirodymą, surengta trans žmonių palaikymo akcija. Ją išprovokavo transfobiniai pastarojo dainininko komentarai socialiniame tinkle Facebook.

Vaivorykštės vėliava pažeidžia kelių eismo taisykles? Ne, nepažeidžia

Kiekvieną kartą kai vaivorykštės perėja Vilniuje suniokojama vandalų, nemaža dalis komentatorių imasi aiškinti, kad neva tokia perėja pažeidžia Kelių eismo taisykles. Mūsų redakcija atsivertė minėtas taisykles, patikrino teiginį ir gali konstatuoti - kad tai netiesa.

Irmantas Bačelis: Kartais kirbteli mintis, ar nudizmas nėra ekshibicionizmas? (foto)

Vokietijoje gyvenantis Irmantas socialiniame tinke Facebook dalijasi nuotraukomis, kuriose jis mėgaujasi saule nuogas. GayLine.LT redakcija susisiekė ir paprašė Irmanto pasakoti daugiau apie nudizmą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Vyras paminėjo ir įspūdingiausias vietas, kurias reikėtų aplankyti kiekvienam.

GayLine.LT redaktorius: Kviečiu visus stoti ginti LAISVĖS

Šiandien, Tarptautinę kovos su homofobija, bifobija ir transfobija dieną, vienas iš GayLine.LT redaktorių pasidalino atvira žinute, kurioje konstatavo, jog Lietuvoje kova su diskriminacija vis dar pralaimima. Martynas Norbutas pakvietė visą visuomenę prisidėti prie kovos su įvairių rūšių diskriminacija ir taip įtvirtinti laisvę mūsų šalyje. Dalinamės žinute.