cenzūra

Rusijos cenzūra šalina vaivorykštes danguje - perspalvino dangų muzikos klipe

Rusijos cenzūra dirba net sušilusi. „TNT Music“ kanalas pašalino vaivorykštę iš dangaus „Seventeen“ populiarios dainos „God of Music“ klipe, nes susirūpinta, kad ji gali pažeisti šalies „LGBT propagandos“ draudimo įstatymus.

Raskevičius prie Seimo sudegino LGBTQ+ knygas. Sako, kad Vyriausybė nebeturi pasitikėjimo

Seimas atmetė siūlymą panaikinti nuostatą, kuri draudžia nepilnamečiams pasakoti apie LGBTQ+ bendruomenę. Po šio sprendimo Seimo narys Tomas Vytautas Raskevičius surengė akciją - sudegino tris knygas, kuriose aprašomi homoseksualūs santykiai.

Neįtiko net Šekspyras. Mokyklose Romeo ir Džuljetos istorija bus iškarpyta dėl nesantuokinio sekso

Jei reikia pavyzdžių kaip religija ir fanatizmas gali susukti protą – pateikiame vieną iš jų. Floridos mokyklose mokiniams bus galima skaityti klasėse tik iškarpytą Šekspyro tragedijos „Romeo ir Džuljeta“ versiją.

Cenzūra. Nuo kitų metų Formulė 1 dalyviai negalės pasisakyti LGBTQ+ klausimais

Nuo 2023 metų sausio 1 dienos FIA įveda suvaržymus, kuriais uždraudžia sportininkams pasisakyti tam tikrais klausimais. Organizacija, kuri rengia Formulė 1 rungtynes neleis lenktynininkams laisvai reikšti savo minčių politiniais, LGBTQ+, religiniais ir tam tikrais asmeniniais klausimais, nebent tai bus suderinta su pačia federacija.

Daina apie gėjus sukėlė furorą Turkijoje. Youtube peržiūrėta 6,4 milijono kartų (video)

Turkų pop dainininkas ir dainų autorius Mabel Matiz, kurio tikrasis vardas yra Fatih Karaca, paskutinę Pride mėnesio dieną išleido naują meilės dainą „Karakol“ („Policijos stotis“), kurioje pasakojama dviejų vyrų meilės istorija.

"Daktaras Strange 2" uždrausta rodyti Saudo Arabijoje dėl personažės lesbieties

Uždraudimo priežastis - superherojė Amerika Chavez. „The Hollywood Reporter“ praneša, kad dėl LGBTQ+ turinio filmas yra uždraustas Saudo Arabijoje ir galbūt Kuveite.

Nors filmo siužeto detalės nėra atskleidžiamos, atrodo, kad filme yra per daug turinio, kurio neįmanoma iškirpti. Dėl to ir nuspręsta uždrausti rodyti kūrinį. O tai puiki žinia LGBTQ+ bendruomenei kitose šalyse - nes tai reiškia, kad pagaliau jie galės ekrane matyti juos reprezentuojančią personažę.

Knyga apie vienaragius uždrausta, nes neva vaivorykštė skatina vaikus tapti gėjais

45 metų Jason Tharp teigia, kad knygą parašė siekdamas skatinti vaikų įtrauktį ir planavo balandžio 6 d. skaityti šią knygą pradinės mokyklos mokinių grupei. Tačiau dieną prieš renginį sulaukė mokyklos direktoriaus skambučio.

Direktorius informavo, kad  mokyklos admininistracija nepritarė knygos pristatymui, nes joje gali būti propaguojamas homoseksualumas.