Agnė Bilotaitė

Ministrė „sužibėjo“ – moterų vadovių trūkumo klausimą pasiūlė spręsti pareigūnes papildomai mokant

Nacionalinės pasienio pareigūnų profesinės sąjungos atstovės liko šokiruotos, kai Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė pasiūlė surengti papildomus mokymus moterims, kad būtų galima spręsti moterų vadovių trūkumą statutinėse įstaigose. Taip buvo pasiųsta žinia, kad moterys neva moterys nėra pakankamai kvalifikuotos tokioms pareigoms užimti.

Policija pradeda pripažinti klaidas. Ministrė tyli

Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pripažino, kad policijos pareigūnai turėjo išprašyti trukdančius rengti protestą prie Seimo, kurio metu buvo kritikuojamas informacijos apie LGBTQ+ žmones prieinamumo ribojimas nepilnamečiams. Tuo metu vyriausybės nariai ir toliau tyli - nepaisant to, kad buvo pažeista žmonių teisė į susirinkimus ir saviraišką.

Įtariama, kad rastas migranto kūnas. Bilotaitė ir vėl neigia savo atsakomybę

Ignalinos rajone, Dysnos upėje, ketvirtadienį rastas, kaip įtariama, neteisėto migranto iš Indijos kūnas, BNS patvirtino prokuratūra. Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tvirtina, kad ji dėl to nėra atsakinga.

Jonas Valaitis kreipėsi į ministres: kiekvienas nusipelnome jaustis saugūs

Vakar Jonas Valaitis atviru laišku kreipėsi į Vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę ir Teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską atkreipdamas dėmesį į paviršutinę teisėsaugos institucijų reakciją nusikaltimų prieš LGBTQ+ bendruomenę atžvilgiu.