I. Šimonytė apie partnerystės įstatymą: jausmas nemalonus, nes sprendimų nepavyksta priimti

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

I. Šimonytė apie partnerystės įstatymą: jausmas nemalonus, nes sprendimų nepavyksta priimti

Sek, 05/15/2022 - 15:34
Kategorija:
0 komentarų

Šiandien vykstančiame renginyje "Visos šeimos - svarbios" pasisakiusi premjerė nevyniojo žodžių į vatą. Ji sako esanti nusivylusi, kad nesugebama priimti sprendimų dėl partnerystės įstatymo. „Tu tiesiog pamatai, kad tavo gyvenimo, koks tu bebūtum tradicinis ir įsitikinęs savo šeimos modelio vieninteliu teisumu, niekaip nekeičia“, – atsakydama į ore tvyrančius nuogąstavimus sakė I. Šimonytė.

„Visą laiką laikiausi nuomonės, kad kiekvienas žmogus turi teisę pats nuspręsti, kas jam yra šeima, bes visų politikų bandymai apibrėžti, kas yra meilė, grožis, netgi, kas yra teisingumas, yra pasmerktas nesekmei“, – renginyje sakė I. Šimonytė. - „Tas jausmas nemalonus, nes šalyje, kur tiek parlamento, tiek Vyriausybės vadovė palaiko sprendimus dėl pertnerystės įteisinimo, vis dėlto tų sprendimų nepavyksta priimti. Vadinasi, dar kažko esu nepadariusi. Kažko esame nepadarę ir mes visi“, – tęsė premjerė.

„Taip, nėra lengva. Yra žmonių, kurie nuoširdžiai įsitikinę, kad tiesiog nieko nereikia – gyvenkite sau, svarbiausia, nelįskite į akis. Kažkada taip sakė moterims, neįgaliesiems ir daugybei kitų visuomenės grupių. Vis dėlto šiandien turbūt tokiais klausimais net nediskutuojame“, – sakė I. Šimonytė.