Queer vyras, LGBTQ+ aktyvistas nušautas Čikagos Palmerio aikštės rajone

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Queer vyras, LGBTQ+ aktyvistas nušautas Čikagos Palmerio aikštės rajone

Pir, 12/20/2021 - 15:20
Kategorija:
0 komentarų

Šeštadienį 3.25 val. 26 metų Suraj Mahadeva žuvo po mirtino šūvio į galvą, praneša GayTimes. Anot valdžios pareigūnų, prieš įvykstant siaubingam incidentui, jis laukė draugo šalia jo namų Čikagos Palmerio aikštės rajone. Išgirdęs šūvius, atskubėjęs draugas jį rado su žaizda galvoje.

Suraj Mahadeva gimė Mičigane, 2018 m. baigęs Mičigano valstijos universitetą persikėlė į Čikagą. Jis dirbo medicinos techniku, nemažai savanoriavo, taip pat aistringai domėjosi LGBTQ+ teisėmis ir aktyviai prisidėjo prie „Pride“ renginių rengimo. Maža to, jis teikė pagalbą benamystę patiriantiems LGBTQ+ jaunuoliams ir savanoriškai mokė autizmu sergančius vaikus plaukti.

„Jo kupinos meilės kalbos buvo tarnystė, prasmingas laiko leidimas. Jo apkabinimai buvo geriausi visame pasaulyje“, – sakė jo sesuo. - „Jis buvo toks jautrus, toks geras klausytojas ir toks nuožmus gynėjas visų, kuriems, jo manymu, reikėjo pagalbos. Jis buvo šalia, kad jiems padėtų“.

Ilgametis Suraj draugas Teja Kodali taip pat gyrė jo asmenybę ir sakė, kad be jo pasaulis bus „blyškesnė vieta“.

„Jis buvo retas žmogus. Nemanau, kad kada nors sutiksiu ką nors panašaus į jį. Jis mane tiek daug išmokė apie gyvenimą. Jis buvo toks atviras“, – sakė Kodali. - „Jam buvo labai smalsu pažinti žmones, suprasti jų gyvenimą ir bandyti vaikščioti jų batais. ... Aš tikrai manau, kad be jo pasaulis bus blankesnis“.

Vietos valdžia šiuo metu tiria atvejį. Šiuo metu įtariamųjų ar suimtųjų nėra.

Daugiau GayTimes.

Žymos