Kovo 11-osios minėjime – Aukščiausiosios Tarybos deputatės akibrokštas dėl LGBT: šokiruoti kalbos Seimo salę paliko politikai ir svečiai

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Kovo 11-osios minėjime – Aukščiausiosios Tarybos deputatės akibrokštas dėl LGBT: šokiruoti kalbos Seimo salę paliko politikai ir svečiai

Pen, 03/11/2022 - 11:29
Kategorija:
0 komentarų

Aukščiausiosios Tarybos deputatės Zitos Šličytės kalba per Kovo 11-osios minėjimą Seime, kurioje ji akcentavo, kad visuomenei bandoma įteikti, kad LGBT eitynės Kaune yra grožio paradas, o Šeimų maršas yra tamsuolių sambūris, supykdė dalį svečių, praneša LRT. Dalis Seimo narių, ministrų, ambasadorių nutarė palikti Kovo 11-osios salę.

„Pernai Kauno miesto laisvės alėja žygiavo įvairiaspalvis homoseksualų paradas. Vilniaus Vingio parke mitingavo daugiatūkstantinis Šeimų sąjūdis“, – kalbėjo deputatė. Po šių žodžių pasigirdo šurmulys salėje.

„Ar dar žodžio laisvė demokratinėje Lietuvoje galioja? Kam nepatinka man kalba, prašome, išeikite“, – į šurmulį reagavo Z. Šličytė. Aukščiausiosios Tarybos deputatė vis dėlto tęsė savo kalbą, bandydama ignoruoti šurmulį ir šūksnius „gėda“.

„Pernai Kauno miesto Laisvės alėja žygiavo įvairiaspalvis homoseksualų paradas. Vilniaus Vingio parke mitingavo daugiatūkstantinis Šeimų sąjūdis. Kiek prakaito išliejo ne tik tai komerciniai kanalai, bet ir nacionalinis transliuotojas LRT, daugelis politikų bei visokio plauko samdomų ir gerai apmokamų leftistų, siekdami įtikinti visuomenę, kad homoseksualų paradas Kaune neva yra grožio ir gėrio fiesta, o Šeimų sąjūdžio mitingas – kažkokių tamsuolių, atsilikėlių sambūris. Tikrai nepadoru visų Šeimo sąjūdžio dalyvius nuolat prilyginti vienam žmogui, pravarde Celofanas“, – kalbėjo Z. Šličytė.

„Tokia ciniška ir įžūli Lietuvos homoseksualizacija jau turi ir be abejo turės ateityje neigiamas pasekmes visuomenės vienybei bei sutarimui“, – pridūrė ji.

„Nei vienai kultūrai iki mūsų nekilo mintis homoseksualų santykius sulyginti su vyro ir moters santuoka, kurios paskirtis yra gyvybės perdavimas, jos pratęsimo misija. Savaip interpretuodama prigimtines žmogaus teisės, bendruomenės mažuma kėsinasi prievarta primesti savo gyvenimo būdą visiems“, – pasipiktinimo neslėpė deputatė.

„Vyro ir moters santuokos reikšmės stumimas į visuomenės gyvenimo paraštę yra nelamoni demokratinės Lietuvos grimasa“, – tvirtino Z. Šličytė, ragindama parlamentarus nesvarstyti Stambulo konvencijos ratifikavimo ir partnerystės įteisinimo.

„Stambulo konvencija pavojinga tuo, kad ji orientuoja mūsų valstybę pakeisti biologinės lyties sampratą keistu prasimanymu – socialine lytimi. Tačiau žmogus sukurtas kaip vyras ir moteris ir jokia gender revoliucija yra nepajėgi panaikinti to fakto. Ne visi Lietuvos žmonės nori pasidaryti belytėmis būtybėmis ir nebūtina priimti lyčiai neutralios partnerystės įstatymą, nes kartu gyvenančių homoseksualių asmenų teises bei interesus galima efektyviai apsaugoti kitomis teisinėmis priemonėmis“, – tvirtino kalbėtoja.
 

Daugiau LRT ir DELFI.