Šeimų sąjūdžio lyderio piniginė paplonės 3000 Eur. Padavė į teismą T. V. Raskevičių, bet nieko nepešė

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Šeimų sąjūdžio lyderio piniginė paplonės 3000 Eur. Padavė į teismą T. V. Raskevičių, bet nieko nepešė

Ket, 03/10/2022 - 17:57
Kategorija:
0 komentarų

Vilniaus miesto apylinkės teismas atmetė asociacijos „Lietuvos šeimų sąjūdis“ vadovo Raimondo Grinevičiaus ieškinį dėl garbės ir orumo įžeidimo, praneša LRT. R. Grinevičius padavė į teismą Seimo narį Tomą Vytautą Raskevičių dėl to, kad jis viešai pacitavo LRT.lt straipsnį, kuriame tvirtinama, esą parašai dėl Seimo nario atstatydinimo iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų buvo suklastoti.

„Galima prisiminti <...> tą akciją, kai prieš mane buvo surinkta 360 000 parašų, reikalaujant atsistatydinti iš Žmogaus teisių komiteto pirmininko pareigų. Na, ir po keleto mėnesių paaiškėjo, kad absoliuti dauguma tų parašų buvo suklastota ir ten tų originalių parašų buvo viso labo keli tūkstančiai. Tai, ar buvo šitas faktas kažkaip iškomunikuotas, ar buvo į jį atsižvelgta? Tie patys [Didžiojo šeimos gynimo] maršo organizatoriai, kurie tikrai labai daug ant tos peticijos statė, ar jie padarė kažkokias išvadas ir išleido kažkokias komunikacijos žinutes? Tiesiog apsimetė, kad to nevyksta“, – kalbėjo T. V. Raskevičius.

Kaip nurodoma teismo nutarime, „ieškovas neįrodė, kad buvo pažeista jo garbė ir orumas <...> todėl ieškinys atmestinas kaip nepagrįstas“. R. Grinevičius Seimo nariui turės grąžinti ir daugiau nei 3 tūkstančius eurų bylinėjimosi išlaidų.

„Teismas taip pat užsiminė, kad Grinevičius piktnaudžiavo procesu, teise į ieškinį, nes kreipimasis buvo aiškiai nepagrįstas ir su siekiu „pasibylinėti“, – sakė T. V. Raskevičių atstovavusios advokatų kontoros „AAA Law“ komunikacijos vadovė Laura Stumbrė.

Daugiau LRT.