Max Emerson ir Andrés Camilo netrukus taps tėčiais (video)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Max Emerson ir Andrés Camilo netrukus taps tėčiais (video)

Ket, 06/13/2024 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Max Emerson ir Andrés Camilo – du socialinių tinkle nuomonės formuotojai, kurie kartu kuria vieną populiariausių gėjų porų turinį internete – oficialiai pranešė ketinantys tapti tėvais.

Pasidalijo vyrai pasidalino bendru vaizdo įrašu „Instagram“ platformoje, kad paskelbtų šią jaudinančią naujieną. Pora nusprendė apie tai paskelbti įdomia forma – lyg apie sprendimą aiškintų kitiems savo vaikams.

„Sveiki, vaikai, tėtukas ir aš turime pranešimą“, – vaizdo įraše sako A. Camilo. Max priduria: „Po aštuonerių metų kartu tėtukas ir aš nusprendėme, kad laikas pradėti mūsų šeimą“.

Andrés patikslina: „Jis nori pasakyti, kad nusprendėme, jog laikas padidinti mūsų šeimą.“ Tuomet Max ištaria: „Taip, mes įsivaikiname kūdikį.“

Tuomet jis pridūria: „Suprantame, kad tai gali būti labai painu jums ir svarbu žinoti, kad mes vis dar labai, labai mylime jus.“ Max pažymi: „Tai iš tikrųjų yra svarbi dalis, kaip mes priėmėme šį sprendimą. Jūs jau taip užaugote, esate gražūs ir atsakingi. Velniava, galbūt net netrukus patys svarstysite apie tokį sprendimą.“

„Max, baik“, – atsako Andrés. - „Jie jau išgyvena daug.“

Neseniai pora šventė savo aštuonerių metų buvimo kartu sukaktį.  „Prieš aštuonerius metus šią dieną mes pirmą kartą turėjome anoniminį seksą“, – pora rašė antraštėje sveikindami vienas kitą su sukaktimi.