A.Tapinas laimėjo bylą prieš P.Gražulį: politikas turės sumokėti 6815 eurų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

A.Tapinas laimėjo bylą prieš P.Gražulį: politikas turės sumokėti 6815 eurų

Ant, 12/07/2021 - 23:00
Kategorija:
0 komentarų

„Šiandien gera diena. Pergalė prieš Gražulį apeliaciniame teisme. Pagal pilną programą – su paneigimais, bylos išlaidomis ir neturtine žala, Petrai Gražuli, nepyk, bet susimokėti reikės. Ir paneigti Seime reikės spaudos konferencijos metu“, – socialiniame tinkle rašė A.Tapinas.

Su 15min savo įrašu sutikęs pasidalinti žurnalistas teigė, kad sprendimas įsiteisėjo, jis gali būti skundžiamas kasacine tvarka, bet turi būti vykdomas. „Mes jau jei reikės su antstoliais sužiūrėsim, kad viskas būtų tvarkingai, o priteista neturtinė žala būtų pervesta su LGBT diskriminacija kovojančiai organizacijai“, – teigė žurnalistas.

Vilniaus apygardos teismo Civilinių bylų skyriaus kolegija nusprendė tenkinti A.Tapino apeliacinį skundą ir pripažino, kad P.Gražulis savo pasisakyme 2020 m. gruodžio 3 d. Seimo rytinio posėdžio metu paskleidė tikrovės neatitinkančią žinią, kuri žemina A.Tapino garbę ir orumą:

„Gerbiamieji Seimo nariai, aš šiandien truputį pavėlavau į rytinį posėdį, nes žurnalistų minia tiesiog klausinėja, kas vakar man buvo už nugaros. Kad jūs neklausinėtumėte, aš jums atsakau, nes ir Seimo nariai, dešimt, mane sutiko. Tai buvo A. Tapinas, tikrai buvo A.Tapinas. Jeigu jūs netikite, paklauskite paties A.Tapino. <...> Taip, ten buvo A.Tapinas, neturėkite jokių iliuzijų ir niekas manęs asmeniškai neklauskite“, – yra sakęs P.Gražulis.

Daugiau 15min.