Raskevičius teigia laimėjęs susitikimą su Nausėda. Atsirado ir daugiau pretendentų

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Raskevičius teigia laimėjęs susitikimą su Nausėda. Atsirado ir daugiau pretendentų

Ant, 02/27/2024 - 15:42
Kategorija:
0 komentarų

Gitanui Nausėdai susiduriant su sunkumais renkant jo kandidatūrą prezidento rinkimuose palaikančių žmonių parašus, šis pasiūlė reklaminę akciją. Ja 5000, 7500, 10000, 15000 ir 20000 pasiraišusiajam pažadėtas susitikimas su prezidentu prie kavos puodelio. Apie tai, kad tapo 15000-uoju pranešė Seimo narys T. V. Raskevičius. Tiesa, netrukus dar keli žmonės pasidalino nuotraukomis, kurios rodo analogiškus jų pasirašymo eilėje duomenis.

„Prezidento Gitano Nausėdos kandidatūrą artėjančiuose Prezidento rinkimuose pavyko paremti 15000-uoju numeriu (tą įrodančią ekrano nuotrauką pridedu)“, - elektroninio laiško skirto Nausėdos rinkimų štabui nuotrauką paskelbė Laisvės partijos narys.

Ar Gitanas Nausėda tesės savo žodį - dar nėra aišku. Juo labiau, kad apie naujieną paskelbus Tomui, dar bent keli žmonės pasidalino nuotraukomis, kurios rodo, kad būtent jie tapo 15000-aisiais.

„Kavą geriu su pienu, be cukraus. Susitikimo metu picos valgyti nereikės, nebent Prezidentas Gitanas Nausėda pageidaus. Aš vaišinu“, - socialiniame tinkle Facebook ironizavo Seimo narys.

Primename, kad Gitano Nausėdos štabas pastarosiomis dienomis aktyviai vykdo reklaminę kampaniją, kuria siekiama surinkti reikiamą paramos kiekį užtikrinantį jo galimybes dalyvauti prezidento rinkimuose.

Praėjusią savaitę G. Nausėdos Facebook paskyroje paskelbtas skelbimas, kuris labai tikėtina, prasilenkė su Lietuvos įstatymais. Siūlyta dalyvauti savotiškoje loterijoje ir išgerti kavos prezidentūroje. Vėliau skelbimas tikslintas - nurodyta, kad susitikimas vyks po darbo valandų, o už kavą reikės patiems žmonėms susimokėti.

„Prezidentas papirkinėja rinkėjus ir naudojasi savo tarnybine padėtimi rinkimuose. Ir ką? Jam viskas galima. Konstitucijos jis neskaito, įstatymų irgi, juo labiau straipsnių žiniasklaidoje. Jis gi vienas vienintelis, kurio, anot jo patarėjos, turi klausyti visi ir daryti ką jis sako“, - po pasklidusios žinios apie „loteriją“ savo nuomonę dėstė GayLine.LT redaktorius Martynas Norbutas.

Vyriausioji Rinkimų Komisija vėliau paaiškino, kad tyrimo dėl šio įvykio nepradėjo, nes tą dieną niekas nesikreipė su skundu, o kitą dieną žinutė jau buvo patikslinta.