Susipažinkite. Mateo Bolsón darbai stengiasi perteikti kasdienybės erotiškumą

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Susipažinkite. Mateo Bolsón darbai stengiasi perteikti kasdienybės erotiškumą

Sek, 02/25/2024 - 13:00
Kategorija:
0 komentarų

Mateo Bolsón, kurio tikrasis vardas yra Iván, yra talentingas komiksų kūrėjas iš Čilės. Jo kūryboje dominuoja seksualūs apkūnūs, didelių apimčių vyrai ir, kaip juokauja pats menininkas, tikriausiai todėl, kad jis pats yra liesas ir žemo ūgio.

„Pagrindinė priežastis yra ta, kad anksčiau lankydavausi daugelyje vyriško turinio interneto svetainių, net ir skirtų heteroseksualams; bet tų svetainių nebėra. Nuo tada ieškojau kažko panašaus, bet taip ir neradau, tad pradėjau kurti pats“, - kodėl jo dėmesį patraukė seksualūs „meškiukai“ sako menininkas svetainei Bearworldmag.com.

Menininkas teigia, kad jį piešti išmokė jo paties senelis, kai jam buvo vos 3 metai. Vėliau jis studijavo grafinį dizainą. Mateo teigia, kad įkvėpimas jo personažams atkeliauja iš komiksų serijos „Asteriksas and Obeliksas“.

„Tie romėnų kareiviai man buvo tokie seksualūs“, - sako jis prisimindamas vaikystę. – „Vyriškas erotiškumas arba „stereotipinis“ ar „tradicinis“ vyriškumas yra pagrindinis mano turinio įkvėpimas“.

Tradicinį vyriškumą Mateo atsieja nuo mačizmo. Jis sako, kad jį domina vyrai užsiimantys tam tikrais sunkiais, fizinės jėgos reikalaujančiais darbais. Jį žavi didelės rankos, kūno tvirtumas, plaukuotumas.

„Statybininkai, keliantys sunkius įrankius ir prakaituojantys; arba mechanikas, dirbantis tepaluotomis rankomis“, - vardija menininkas jo dėmesį traukiančius vyrų personažus.

Ir tuomet priduria: „Žaviuosi tais vyriškais kasdienybės atributais, bet mėgstu ir smulkmenas, tokias kaip vyrai, kurie dėvi marškinius su 2 ar 3 atsegtomis sagutėmis ir matosi plaukai ant krūtinės; arba vyras pasiraitojęs rankoves, rodantis plaukuotas rankas; ar kai vyrai rūko ar geria; arba be marškinėlių apkūnus vyras, sėdintis ant kėdės ir geriantis alų žiūrėdamas futbolą. Tose detalėse įžvelgiu daug jausmingumo, tai tiesiogiai nesusiję su seksu, nes erotiškumo galima rasti bet kur“.

Menininko darbus galima rasti - sanjacobocomics.com 

o

o

o

o

o

o

o