Gruodžio 31 d. - Soho Vilnius - NY • 2024 | Train Your Moutai Dragon!

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gruodžio 31 d. - Soho Vilnius - NY • 2024 | Train Your Moutai Dragon!

Sek, 12/31/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Sutik Naujus metus Naujamiestyje! Ką atneš žalias medžio drakonas? Kinų mitologijoje drakonas simbolizuoja karališkąją valdžią. Drakono metus reikia sutikti aktyviai, teigiamais jausmais, geriausia viename ryškiausių sostinės naktinių klubų – jau nuo 2007-ųjų metus skaičiuojančiame SOHO CLUB!

Naujametinis vakarėlis turėtų vykti ne namų erdvėje, ne tyloje, ir ne dviese. Drakonas nemėgsta vidutinybių ir nuvalkiotų scenarijų - pasistenkite įnešti naujų vėjų, turi būti daug šokių ir geros muzikos, o jos šį vakarą šokių aikštelėje netruks! Kaip ir gero jaudulio bei šiek tiek smagaus šurmulio.

Naujametiniai SOHO fejerverkai? Tikėtina, jog bus. Šokiai su vienu smagiausių klubo rezidentu DJ Raid? Tikrai bus! Naujametiniai pažadai, tikslai bei norai? Kiek tik širdis geis – juk šiąnakt ta naktis! O gal ir šokis su nepažįstamuoju, koks romantiškas Naujametinis pasimatymas ar atradimas?

Ačiū jums, jog visus šiuos metus buvote kartu ir, kad Naujus ateinančius metus pasitinkame drauge. Esam tikri, jog jie bus dar ryškesni, spalvingesni, smagesni, turiningesni, įdomūs, laisvi, saviti, tiesiog nepamirštami, kupini daug juoko, šypsenų ir meilės! Meilės sau, vieni kitiems, ir visam SOHO kolektyvui!

Muzika:
» RAID (SOHO CLUB)
» mashups / pop / house pop
____________________________
Daugiau informacijos – www.sohoclub.lt
Durys - 22:00 | Face Control

Žymos