Soho Vilnius

Liepos 2 d. - Soho Vilnius - Thé Party Goes On

Birželio mėnesį gynėmės bakalaurus, šventėme praidą, džiaugėmės trumpiausia naktimi ir ieškojome paparčio žiedo. Ar radote? Jeigu ne, vakarėlis tęsiasi! Šį savaitgalį vasara išdidžiai perkopia jau į antrąjį savo mėnesį ir ruošia turbo festivalį, kuris prasideda jau.. nuo dabar!

Liepos 1 d. - Soho Vilnius - Dance! Boogie Wonderland

Apie šokius jau kalbėjome tikrai daug, tačiau naktis juk gali būti skirta ne tik šokiams, bet ir jaukiems susitikimams, įtraukiantiems pokalbiams bei turiningoms diskusijoms, naujoms pažintims ar dar neatrastų skonių ragavimams. Šiam vakarui diriguoja tavo nuotaika ir norai.

Birželio 25 d. - Soho Vilnius - Count to 10 Paradise

Viens, du, trys ir vakarėlis! Skaičiuoti iki dešimt net nėra būtina, jeigu vakarėlio laukta taip ilgai. Tuo labiau, kad tai yra jau šeštadienis, tad šį vakarą švenčiame, jeigu vakar nespėjai. Taip, šiandien paskutinė šio savaitgalio proga iš esmės pasileisti plaukus ir iš visos širdies pašokti!

Birželio 24 d. - Soho Vilnius - Play Over and Over

Kokia ta daina, kuri tau patiko? Vakar juk skambėjo? Kažkur tikrai girdėjom. Čia Dua Lipa dainavo? Gal po Måneskin koncerto kažkuri melodija vis sukasi ir sukasi minty? Turbūt kažkas iš TikTok'o? Gal ir per radiją kažkas paleido naują hitą? Mikos Eurovizinė daina nauja?

Birželio 23 d. - Soho Vilnius - Happy Festa Junina

Šiąnakt švęsime Jonines, na ir džiaugsimės, jog penktadienis yra ne darbo diena. Kaip žinia, šią naktį buvo maudomasi upėse, prieš saulėtekį, išsirengus nuogai, voliojamasi rasoje. Ar ir šį vakarą taip nutiks, kas čia žino. Iki upės gal ir toli, tačiau antroji dalis įmanoma.

Birželio 18 d. - Soho Vilnius - Thé Saturday We Met

Laba diena, labusikas, kad ir tavo fotkė Grindery bus kojos ar koks arbuzikas, aš tariu tau labas, gal net norėčiau paklausti, kaip tau sekas? Po ramune šiandien slėptis nereikia ir katiną paglosčius galima šį vakarą ir pajudėti. Vakarėly šiandien bus daug pažinčių, o kaip kitaip.

Birželio 17 d. - Soho Vilnius - A Nigth To Remember

Šilta vasaros naktis, kurią norėsis prisiminti, kuri gal į vakarėlių istoriją ir nepateks, tačiau atminty galės išlikti ilgai, na arba tiek, kiek norėsis. Tarp kitko, šis vakaras ypatingas tuo, kad jeigu norėsis kartoti, bus galima rytoj – kiekvieną savaitgalį pradedantis penktadienis tuo ir žavus.

Birželio 16 d. - Soho Vilnius - Floral | Vogue Mini Kiki Ball

Po mažiau nei vienų metų pertraukos, birželio 16-tą, Vogue šokio kultūros pradininkas Lietuvoje Raidas Petrauskas kartu su visa šio šokio bendruomene čia sugrįžta ir yra pasiruošę padovanoti jums dar vieną nepakartojamų įspūdžių, geros muzikos, šokio judesių, pozų bei unikalios atmosferos pilną vakarą! Šįkart ant scenos ne tik varžysimės įvairiose kategorijose dėl trofėjų, bet ir žydėsime kaip pačios gražiausios ir kvapą gniaužiančios gėlės, tad nepraleisk progos pasinerti į pasitikėjimo kupiną LGBTQIA+ bendruomenės balių! 💐

Birželio 11 d. - Soho Vilnius - Ready for SoHot SMMR?

Už lango lėtai slinko pavasaris, kalendoriuje pavasaris – toks vėsus, nedrąsus ir taip tik pyst! (ištiktukas) ir jau karšta! Lietus nuplauna dulkes, o už lango kvepia šviežiai nupjauta žole, jau nori nenori teks šokti į trumpus šortus ir džiaugtis netikėtai į svečius užlėkusia vasara!