• Gerard Butler // Nuotr. iš gerardbutlerie Instagram

Ar aktorius Gerard Butler yra gėjus?

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Ar aktorius Gerard Butler yra gėjus?

Tre, 12/27/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Aktorius Gerard Butler yra suvaidinęs daugelyje įspūdingų filmų. Ilgus metus sklinda prieštaringos kalbos apie jo seksualinę orientaciją ir matyt ne veltui. Pats aktorius viename interviu aptarė ir savo seksualines patirtis.

Interviu „Movieline“ aktorius atskleidė, kad turėjo lytinių santykių ir su vyrais, ir su moterimis. Tačiau, anot jo, jam netinka jokia seksualumo kategorija.

„Apie savo seksualumą kalbu be gėdos, neturiu problemų, bet visada atsiranda žmonių, kurie viską iškraipo. Atrodo, kad žmones ši problema gąsdina ir aš nesuprantu to. Kiekvieną kartą, kai apie tai kalbu, tai būna neteisingai suprasta ir perdėdama“, – sakė jis.

Tame pačiame interviu jis aiškiai atsakė į klausimą ar jis yra gėjus. „Aš miegojau su moterimis ir vyrais, bet nesu homoseksualus. Aš net nežinau, kas aš esu“, - teigė Gerard Butler.

Kitame interviu vyras taip pat pakartojo, jog turėjo santykius su abiejų lyčių atstovais.

„Palaikiau santykius su moterimis. Ir su vyrais. Tai nepadaro manęs gėjumi. Tai manęs nepadaro heteroseksualiu. Pakankamai sunku išgyventi šiuos dalykus mintyse, nesigilinus į tai, todėl kartais norisi uždaryti duris ir pasakyti, kad mano seksualumas yra mano asmeninis reikalas“, - teigė škotų kilmės aktorius.