Homofobiškų mamų organizacijos įkūrėja mylėjosi su moterimi

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Homofobiškų mamų organizacijos įkūrėja mylėjosi su moterimi

Tre, 12/27/2023 - 12:54
Kategorija:
0 komentarų

Tai, kad patys LGBTQ+ žmonės dėl psichologinių problemų imasi žygių prieš savo bendruomenės narius nėra kažkas naujo. Vienas to įrodymų – neseniai pasirodžiusi informacija apie Bridget Ziegler, vieną iš homofobiškos mamų organizacijos „Moms For Liberty“ steigėjų.

Bridget Ziegler daugelį metų skleidė neapykantą LGBTQ+ bendruomenės atžvilgiu, ėmėsi žygių draudžiant vaikams skaityti knygas, kuriose minimi LGBTQ+ žmonės. Dabar paaiškėjo, kad moteris neseniai pati buvo nufilmuota su kita moterimi.

Floridos policija atskleidė vaizdo įrašus, kuriuose užfiksuota Bridget užsiimanti seksualine veikla su nenustatyta moteris. Įrašai buvo gautas atliekant tyrimą dėl moters vyro, valstijos Respublikonų partijos pirmininko, kuris buvo apkaltintas išžaginimu. Bridget Ziegler  namuose rasti du tokie įrašai.

Maža to, kraštutinių dešiniųjų pažiūrų pora prisipažino daugiau nei prieš metus turėjusi lytinius santykius trise su kita moterimi. Tuo tarpu kaltinimai dėl įžaginimo taip pat kilo porai susitarus užsiimti seksualine veikla trise, tačiau šeimai nepriklausančiai moteriai atšaukus susitikimą, Christian Ziegler tariamai nuėjo į jos butą  ir ją išprievartavo.

Nepaisant kaltinimų vyras iki šiol išlaikė pozicijas ir darbą Respublikonų partijoje.