Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska: ši diena sunkesnė, nei bet kuri kita

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Teisingumo ministrė Ewelina Dobrowolska: ši diena sunkesnė, nei bet kuri kita

Ant, 12/05/2023 - 10:00
Kategorija:
0 komentarų

Laisvės partijos deleguota Teisingumo ministrė socialiniame tinkle Facebook prasitarė, kad civilinei sąjungai besipriešinantys parlamento nariai ne tik atsisakė ją paremti, bet net registruotis balsavimo metu, kad būtų pasiektas reikiamas posėdyje dalyvaujančių Seimo narių skaičius. Politikė liejo apmaudą, kad dalis parlamentarų užsimerkia ir nemato dalies savo šalies piliečių.

„Rytoj Seime, balsuosime dėl biudžeto ir kitų svarbių Lietuvai klausimų, ignoruodami faktą, kad nacionalinio saugumo sudėtinė dalis yra savo piliečių, visų savo piliečių, apsauga, kad žmogaus teisės tai ir LGBT teisės, kad emocinis ryšis ir tarpusavio santykiai tai ne tik turtiniai įsipareigojimai.

Ignoruosime ir tai, kad Europos Sąjunga, kurios nariais esame, grindžiama tomis pačiomis pamatinėmis vertybėmis, kurių matyti nenorime. Ignoruosime ir tai, kad NATO kariai, kurių jėga pasitikime, ne visi kuria šeimas, pagal tradicines normas“, - teigė ministrė.

Ji apgailestavo, kad ne maža dalis Seimo narių didžiuojasi kovojantys prieš savo piliečius. „Ši diena sunkesnė, nei bet kuri kita, suvokiant, kad Seimo narių, kolegų, noras “kovoti prieš LGBT propagandą” yra stipresnis už realybės suvokimą“, - rašė ministrė primindama, kad realiame pasaulyje viskas vyksta gerokai kitaip nei galvoja jos kolegos – LGBTQ+ žmonės kuria šeimas ir gimdo vaikus, kurių negina valstybė.

Ewelina Dobrowolska išreiškė viltį, kad ateis diena, kai Seimo nariai suvoks realybę, kad ne nuo jų priklauso kokios Lietuvoje yra šeimos, mat jos kuriasi pačios.