+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

10 priežasčių kodėl verta susitikinėti su gerokai vyresniais

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

10 priežasčių kodėl verta susitikinėti su gerokai vyresniais

Pir, 11/20/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Nemaža dalis žmonių vis dar linkę aiškinti kitiems kas yra tinkama, o kas ne. Viena iš dažnų temų - poros narių amžiaus skirtumas. GayLine.LT pabrėžia, kad suaugę, pilnametystės sulaukę žmonės patys priima sprendimus, o turėti santykius su gerokai vyresniu žmogumi gali būti ir privalumas. Žinoma, spręsti jums.

Net ir LGBTQ+ draugiškose aplinkose kai kurie žmonės įtartinai nužiūrinėja ir aptarinėja kai dvidešimtmetis bučiuoja gerokai vyresnį draugą. „Dėl pinigų“ - matyt dažniausia pasitaikantis komentaras. Pride.com ir GayLine.LT sako, kad amžiaus skirtumas visiškai nėra problema. Siekdami pasipriešinti apkalboms, mes pateikiame argumentus kodėl jauniems žmonėms tokie santykiai gali būti vertingi.

  • Pagarba

Vyresni žmonės neturi nei noro, nei laiko žaidimams. Jei vyresnis žmogus nori būti su tavim - tai reiškia, kad jis puikiai supranta ką daro. Tokiuose santykiuose be abejonės vyraus pagarba. Jis/ji/jos gerbs tave, nepaisant to, kad galbūt tu neturėsi tiek žinių, patirties ar tavo požiūris į tam tikrus dalykus bus paviršutiniškas.

  • Susiformavusi tapatybė

Vyresniam žmogui nereikia ieškoti savęs. Jis/ji/jie pažįsta save, savo poreikius, savo seksualumą. Greičiausiai jis/ji/jie slėpė savo tapatybę, jam/jai/jiems reikėjo laiko atrasti save - todėl jis/ji/jie galės pasidalinti patirtimi.

  • Realybės suvokimas

Tikėtina, kad jis/ji/jie galvoja, kad šie santykiai netruks ilgai. Todėl jis/ji/jos bus atsipalaidavę, greičiausiai nebus jokių dramų, didelių konfliktų - tiesiog viskas gerokai ramiau. Tiesa, jei pajausite, kad su juo/ja/jais norite ilgalaikių santykių - jums teks padirbėti įtikinant, jog tai įmanoma.

  • Ryšiai

Jis/ji/jie jau turi platų draugų ir pažįstamų būrį. Todėl būnant kartu tu pažinsi daug žmonių ir bus lengviau įsilieti į LGBTQ+ bendruomenę.

Be to, jis/ji/jie greičiausiai daug daugiau dėmesio skiria gyvam bendravimui. Būdamas su juo/ja/jais tu įsitikinsi kokia svarbi komunikacija būnant ir leidžiant laiką kartu ne virtualioje erdvėje.

  • Patirtis

Vyresni žmonės sukaupę didesnę gyvenimišką patirtį. Todėl bus tikrai paprasta paprašyti ir gauti patarimą - ar tai būtų susiję su darbu, ar asmeniniu gyvenimu. Taigi nebereikės atrasti daugelio dalykų.

  • Linksmybės

Vyresni žmonės dažnai moka atsipalaiduoti be alkoholio ar vartodami jo saikingai. Puikus būdas pasimokyti, kaip galima linksmintis ir be nenormalaus kiekio svaigalų.

  • Apsauga

Jis/ji/jie puikiai žinos kodėl ir kaip reikia save saugoti. Tiek nuo lytiškai užkrečiamų ligų, tiek nuo ŽIV. Ši patirtis ateina palaipsniui ir patartume į tai įsiklausyti.

  • Dėmesys

Vyresni žmonės tiesiog žino kaip parodyti ir išreikšti savo jausmus bei tave pamaloninti. Labai tikėtina, kad jis/ji/jie žinos kaip parodyti tau dėmesį įvairiausiose situacijose, todėl visada jausite, jog jis/ji/jie yra šalia.

  • Seksas

Ne paslaptis, kad patirtis šioje srityje lemia kokybę. Vyresni žmonės žino ką daro ir kaip atlikti dalykus, kad tu jaustumeisi patogiai bei maloniai.

  • Seksualumas

Stebėdamas jį/ją/juos galėsi išmokti dalykų kaip dirbti su savo kūnu, kad išlaikytum formą ir puikiai atrodytum ilgą laiką. Kartu tu atrasi, jog žmogaus elgesys ir vidus yra ne mažiau svarbus, negu tai ką tu matai išorėje.