Aktorius Jonathan Groff atskleidė koks meno kūrinys paskatino jį atskleisti savo seksualinę orientaciją

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Aktorius Jonathan Groff atskleidė koks meno kūrinys paskatino jį atskleisti savo seksualinę orientaciją

Št, 10/14/2023 - 12:54
Kategorija:
0 komentarų

Aktorius Jonathan Groff interviu metu papasakojo, kad kelionė į Italiją, kai jam buvo 23 metai, padarė didelė įtaką jo gyvenimui. Pamačius vieną visame pasaulyje žinomą meno kūrinį, vyras nusprendė atskleisti savo seksualinę orientaciją broliui.

2008 m. birželį Jonathan Groff pirmą kartą savo gyvenime nusprendė keliauti vienas, rašo LGBTQnation. Prieš išvykdamas į Romą susitikti su broliu, jis aplankė Asyžių, Sieną ir Florenciją.

Būdamas Florencijoje  Jonathan aplankė garsiąją Accademia galeriją, kurioje eksponuojama daug Renesanso skulptoriaus ir dailininko Mikelandželo skulptūrų. Tarp jų buvo ir Dovydo skulptūra.

„Šios figūros yra tokios gyvybingos, tarsi jos stengtųsi išsivaduoti iš marmuro ir kovotų dėl oro gurkšnio. Virpėjau vien žiūrėdamas į jas. Tačiau jos reprezentuoja ir šią tobulą, išlaisvintą formą. Aš pradėjau verkti ir susimąsčiau: „Kas yra tokio nuogame vyro kūne, kuris sukelia man tokias emocijas?“, - sakė aktorius.

„Vėliau sėdėjau aikštėje, rašiau dienoraštį ir galvojau, kaip niekas čia manęs nežinojo ir man nerūpi, ir nusprendžiau kitą dieną atsiskleisti savo broliui, kurio vardas taip pat yra Dovydas“, - pridūrė Jonathan. - „Aš viskuo pasidalinau su juo“.

Aktorius pasakojo, kad visą dieną praleido su savo broliu pirmą kartą atirai kalbėdamiesi apie jų asmenius gyvenimus. Jonathan brolis prisipažino įsimylėjęs moterį, kuri šiuo metu yra jo žmona.