Protestas prie Seimo: „Mes esame žmonės, ne ideologija“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Protestas prie Seimo: „Mes esame žmonės, ne ideologija“

Ket, 09/28/2023 - 14:04
Kategorija:
0 komentarų

LGBTQ+ ir juos palaikantys žmonės rinkosi prie Seimo aiškiai pasakyti, kad parlamentas turi panaikinti nepilnamečių apsaugos nuo neigiamos informacijos įstatymo nuostatą, kuri sukurta riboti informacijos prieinamumą.

Protesto organizatoriai pabrėžė, kad informacijos pateikimo ribojimas, nors praktikoje ir neveikiantis plačiai, turi neigiamų pasekmių.

„Kadangi mokytojai de facto mini, kad tai yra neigiama informacija, jie bijo apie tai kalbėti, nes tada įsijungia tėvai ir mokyklos jaučia tą spaudimą. Tai šitos nuostatos buvimas daro žalą mums visiems, o ypač – vaikams. Ir nepamirškite, kad tarp šitų vaikų yra ir LGBT vaikai – jie yra, (…) žmonės gimsta tokie. Ir jei nepalaikysime savo vaikų, ko tuomet esame verti?“ – žiniasklaidai sakė Lietuvos Gėjų Lygos vadovas V. Simonko, skelbia LRT.

Prieš pat mitingą prie Seimo rinkosi ir LGBTQ+ bendruomenės priešininkai, kurie sąmoningai stengėsi susieti homoseksualumą su pedofilija.

„Norime pasakyti, kad žmonės, kurie domisi vaikais, jų seksualiniais pomėgiais, perša savo seksualinius pomėgius, yra pedofilai“, – TV3 sakė mitinguotojas Raimundas.

„Mes esame žmonės, ne ideologija“, „Ar mokyklose galioja lygių galimybių įstatymas?“, „Mokykla be patyčių ir neapykantos“, „Nepilnamečių apsauga ar diskriminacija?“, „Žmogaus teisės – ne LGBT ideologija“ - tokius plakatus laikė žmonės.