R. Zabarauskas apie socialdemokratus: balsuoti už partiją, kuri nesilaiko savo programos – beprasmiška

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

R. Zabarauskas apie socialdemokratus: balsuoti už partiją, kuri nesilaiko savo programos – beprasmiška

Tre, 09/13/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Režisierius Romas Zabarauskas emocijų kupiname įraše teigia, kad socialdemokratai demonstruoja veidmainystę partijos programoje žadėdami įgyvendinti tai, kam dabar nepritaria dalis tos pačios politinės jėgos Seimo narių.

„6/12 socialdemokratų Seime nesugeba balsuoti net už kompromisinę civilinę sąjungą (3 balsavo prieš, 3 nedalyvavo). Nors visi šeši yra ne tik frakcijos, bet ir partijos nariai, savo programos atžvilgiu požiūris aiškus: „o mums po***, kas ten parašyta“, - socialiniame tinkle Facebook teigia Romas.

Jis teigia, kad partija apsimeta palaikanti įstatymą, o iš realiame gyvenime elgiasi priešingai.

„Gėda dėl Blinkevičiūtės šių dienų išvedžiojimų, neva partija palaiko šį įstatymą. Tai kaip palaiko, jei net nesugebat balsuoti pagal savo pačių reklamuotus pažadus? Po socialdemokratų akibrokšto partiją anksčiau jau paliko dalis progresyvių politikų, nusisuko rinkėjų?“, - teigia režisierius.

Anot jo, kituose rinkimuose atiduoti balsą politinei jėgai, kuri pati nesilaiko savo pažadų neturi prasmės. „Faktas – ateityje balsuoti už partiją, kuri nesilaiko savo programos – visiškai beprasmiška“, - rašo Romas Zabarauskas.