Rugsėjo 8-9 d. - Klaipėda - Queer filmų programa "Neramios būsenos"

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Rugsėjo 8-9 d. - Klaipėda - Queer filmų programa "Neramios būsenos"

Ket, 09/07/2023 - 08:00
Kategorija:
0 komentarų

Londono "Queer East" festivalis atkeliauja į Klaipėdą ir pristato šių metų drąsų, nepaprastą animacinių filmų rinkinį pavadinimu "Neramios būsenos". Ši Rytų Azijos darbų programa kviečia žiūrovus į neįprastą pasaulį, kuriame iškyla klausimai apie tapatybę, lytį, kitoniškumą ir tautybę. Peržiūros ArleKine (Bangų gatvė 5a, Klaipėda) vyks: rugsėjo 8 d. 20 val. dalyvaujant ir festivalio kuratoriui, bei rugsėjo 9 d. 17:30 val.

Šioje programoje pamatysite filmus, kurie tyrinėja ribas tarp skirtingų būsenų ir sferų. Šie filmai nuo senųjų liaudies pasakų iki technofuturistinių sapnų peizažų mums parodo, kad viskas yra kintama, kad gyvenimo sąvokos yra lanksčios ir nepastovios.

Kiekvienas filmas šiame rinkinyje atsiveria kaip unikalus pasaulis, kuriame tapatybės ir egzistencijos sferos nuolat maišosi ir liejasi tarpusavyje.

"Queer East" yra festivalis, kuris atstovauja Rytų ir Pietryčių Azijos bei jos diasporos bendruomenių "queer" kiną. Kuratorius, Yi Wang, nuvedė mus į šį nuostabų pasaulį, kur skirtingos būsenos sudaro bendrą ryšį.

Mes kviečiame visus prisijungti prie šio išskirtinio renginio, tyrinėti įvairias būsenas ir pasinerti į pasaulius, kuriuose viskas yra įmanoma. Tai bus neįprasta kelionė, kuriai reikės jūsų įsitraukimo ir atvirumo.

Programos pristatymas: Penktadienį 20:00 Klaipėdoje, kine ArleKinas. Dalyvauja programos kuratorius: Yi Wang. Filmus taip pat galėsite peržiūrėti ir šeštadienį - 17:30.

Daugiau informacijos ČIA.