+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

9 dalykai, kodėl gera būti gėjumi ar biseksualiu vyru

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

9 dalykai, kodėl gera būti gėjumi ar biseksualiu vyru

Sek, 09/03/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Mes taip dažnai susikoncentruojame į problemas, kad pamirštame jog būti gėjumi ar biseksualiu vyru yra nuostabu. Mūsų bendruomenė yra ne tik išskirtinė, bet mes turime tai, ko kiti gali pavydėti.

Mūsų išskirtinumas – yra privalumas, kuris leidžia džiaugtis dalykais, kuriuos norėtų turėti ir kiti. Pateikiame jums kelis konkrečius pavyzdžius ir šis sąrašas nėra baigtinis.

  • Savęs pažinimas

Mes, geriau nei bet kas kitas, pažįstame save. Gėjai ir biseksualūs vyrai puikiai žino ko jie nori bei gali numatyti savo veiksmus. Atrasti tikrąjį save mums reikėjo pastangų, bet po to – būtent mes tampame žmonėmis, kurie geriausiai žinome ko mes iš tiesų norime iš gyvenimo ir kokie yra mūsų poreikiai.

  • Mums pavydi

Tikrai ne vieną kartą ir ne du gėjų klubuose apsilankiusios heteroseksualios moterys atsidūsta ir išreiškia apgailestavimą, kad tokie nuostabūs žmonės nėra skirti joms. Ir ne tik tai. Mums pavydi, kad mes sugebame vienas kitą palaikyti ir kovoti dėl savo bendruomenės narių, gebame kurti nepakartojamus dalykus ir sugebame išreikšti savo unikalumą.

  • Bendruomenė

Dėl nuolatinių išpuolių ir savisaugos mes išmokome burtis į bendruomenę bei gintis kartu. Kitiems tai padaryti – reikia didelių pastangų. O mes jau tai turime.

  • Laisvė

Mes esame išsilaisvinę ar nuolatos tobulėjame tai darydami. Mums nerūpi tradiciniai lyčių vaidmenys, todėl galime iš tiesų būti savimi. Net pasimatymų metu, mes negalvojame šabloniškai – jog kažkas dabar turėtų žengti pirmą žingsnį, nes jis vyras ir pan. Mūsų smegenys nėra apkrauti visų tų nesąmonių ir stereotipinių taisyklių, kurių iki šiol laikosi nemaža dalis heteroseksualių žmonių.

  • Mėgavimasis

Mes tikrai žinome kaip mėgautis gyvenimu. Nebūtinai tai darome, bet receptą turime. Mes mokame rengti vakarėlius, puikiai leisti laiką klubuose, žinome kaip ir kur patenkinti savo poreikius.

  • Stilius

Mes tikrai turime stilių ir tai kitus nervina. Ypač heteroseksualius vyrus, kurie neretai dėl mūsų užduoto tono turi pasitempti. Tai į mus krypsta nemažos dalies moterų akys, kai mes einame gatve. Tai dėl tų žvilgsnių, kai kurie heteroseksualūs vyrai priversti gerai pagalvoti, kaip turėtų atrodyti norint sulaukti tokio dėmesio iš moterų.

  • Kultūra

Mes turime savo bendruomenės tradicijas ir kultūrą. Ji yra unikali. Tai mes kuriame erdves vyrams – kur jos bebūtų – paplūdimiuose, klubuose, sekso baruose ir pan. Tai mes sukūrėme subkultūras dėl kurių aikčioja kiti. Tai mūsų dėka Pride tapo protesto ir linksmybių vieta daugeliui atstumtųjų ir labiausiai pažeidžiamų žmonių.

  • Jautrumas ir empatija

Kadangi mes patyrėme daug – tapome gerokai atviresni įvairiems žmonėms ir geriau suprantame jų poreikius. Mes prisidedame prie įvairių kovų, sustiprindami feministinį judėjimą, kovodami prieš antisemitizmą, rodydami atvirą nepakantumą pedofilijai ir pan.

  • Seksas

Na ir pabaigai – mes tiesiog žinome, kad kiekvienas žmogus turi seksualinių poreikių ir sugebame juos patenkinti. Mums nereikia dešimties pasimatymų ar santuokos bažnyčioje, kad pereitume prie to, kas teikia didžiulį malonumą.

Tai būtent mes puikiai pažįstame savo kūną. Mes geriau nei bet kas kitas žinome visas erogenines zonas ir iš tiesų mokame kitam suteikti malonumą.