Maršistai ruošiasi Seimo rinkimams – steigia partijas, ieško sąjungininkų

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Maršistai ruošiasi Seimo rinkimams – steigia partijas, ieško sąjungininkų

Ket, 08/17/2023 - 11:38
Kategorija:
0 komentarų

Vakar Antanas Kandrotas – Celofanas paskelbė įsteigęs partiją „Mes Lietuva“, o štai Šeimų sąjūdis pranešė pradėjęs derybas su partija Jaunoji Lietuva. Nors ir išsiskaidę, taip maršistai rengiasi kitų metų Seimo rinkimams.

Homofobiniais išpuoliais, kova prieš LGBTQ+ žmones garsėjantys veikėjai skaldosi į atskiras politines jėgas. Seimo rinkimuose jie sieks sulaukti rinkėjų palankumo ir įgyvendinti savo darbotvarkę. Nors apie konkrečias programas dar nėra paskelbta – neabejotina, kad jose vėl bus puolama LGBTQ+ bendruomenė.

„Partija „Mes Lietuva“ įsteigta!“, - pranešė naujosios partijos pirmininkas Antanas Kandrotas – Celofanas. Anot jo, naują partiją įsteigė 2306 žmonės, ne maža dalis jų – emigrantai.

„Mūsų pagrindinė mintis, kad mes turime saugoti Lietuvos papročius, kultūrą, tautinį identitetą, pastebim, vyksta netgi naikinimas tautos, aš nebijosiu šito žodžio pasakyti. Tautiškumas, čia yra vienas iš prioritetų“, – kalbėjo A.Kandrotas, skelbia 15min.

O štai Asociacija Lietuvos šeimų sąjūdis veda derybas su partija Jaunoji Lietuva. Pastaroji net pakeitė partijos pavadinimą į Lietuvos šeimų sąjunga (Jaunoji Lietuva).

„Išskyrus pavadinimo keitimą, kol kas sprendimų jokių nėra. Vyksta derybos, mes bendraujame. Galbūt pavyks susitarti, o gal ir nepavyks. Tad kol nėra sprendimų aš savo asmeninės nuomonės transliuoti nenorėčiau“, – Eltai teigė Lietuvos šeimų sąjūdžio atstovas A. Rusteika.

„Šeimos klausimais mūsų pažiūros yra identiškos“, – pridūrė jis, motyvuodamas kodėl kalbama apie bendradarbiavimą.