Lietuvos gėjų lygos vadovas apie Raskevičiaus bučinį: Norėjo, kaip geriau, o gavosi, kaip visada

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Lietuvos gėjų lygos vadovas apie Raskevičiaus bučinį: Norėjo, kaip geriau, o gavosi, kaip visada

Tre, 07/05/2023 - 08:23
Kategorija:
0 komentarų

Vilnius Pride metu Seimo nario bučinys "maršistui" į žandą sulaukė nevienareikšmiško vertinimo. Kauno dienos portalui šio veiksmo vertinimą pateikė ir Lietuvos gėjų lygos vadovas Vladimir Simonko.

Anot V. Simonko, galima daryti prielaidą, jog šis veiksmas buvo spontaniškas. „Kartais iš pradžių padarome žingsnį, o po to pagalvojame, kodėl tą padariau“, - sakė jis teisindamas T. V. Raskevičiaus veiksmus.

Lietuvos gėjų lygos vadovas teigė turintis patirties su žmonėmis, kurie siekia žinomumo ir viešumo.

„Per šias eitynes Celofanas taip pat lindo ir prie manęs. Jis lindo prie žinomų LGBT veidų. Viską filmavo ir lindo su savo kamera. Lindo ir prie manęs. Bet aš jau esu pasimokęs su Petru Gražuliu. Gražuliui aš buvau talismanas, kuris jam visada suteikdavo viešumo. Pasimokiau ir tokių žmonių eitynėse bandau vengti“, - portalui Kauno diena sakė Vladimir Simonko.

Jo teigimu, Seimo nariui greičiausiai pritrūko patirties tokiose situacijose. „Tomui galbūt trūko daugiau patirties su tokiais elementais. Celofanas buvo provokatorius. Tomas galbūt iki galo neįvertino situacijos. Spontaniškai padarė... Norėjo, kaip geriau, o gavosi, kaip visada. Galbūt tai bus gera pamoka mūsų parlamentarams iš pradžių pagalvoti, o po to padaryti“, - pasakojo V. Simonko.