Tyrimas: Vyrai su ilgomis nosimis turi didesnius penius

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Tyrimas: Vyrai su ilgomis nosimis turi didesnius penius

Pir, 07/03/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Pažiūrėkite į vyro nosį, tuomet į pėdos dydį – ir jau galite turėti pakankamai informacijos apie galimą vyro penį. Tokias išvadas priėjo grupė mokslininkų, kurie paskelbė straipsnį žurnale „Translational Andrology and Urology“.

Pietų Korėjos Ulsano universitetinės ligoninės tyrėjų komanda tyrė 1160 trisdešimties metų amžiaus vyrus. Jie išmatavo jų nosies ilgį nuo akies kampučio iki šnervių. Daugumos tyrime dalyvavusių vyrų nosies ilgis buvo nuo 5 iki dešimties centimetrų.

Taip pat tyrėjai pamatavo ir vyrų penio ilgį. Palyginus duomenis prieita išvados, kad tiek nosies, tiek penio ilgiai susiję.

Mokslininkai mano, kad šis reiškinys atsiranda dėl didesnio testosterono lygio, kuris vaidina svarbų vaidmenį formuojantis berniukų nosiai ir lytiniams organams gimdoje. Tyrėjai taip pat išsiaiškino, kad dideles pėdas turintys vyrai dažniau turi platesnio skersmens varpą, nes testosteronas taip pat turi įtakos galūnių formavimuisi.

„Nosies dydis yra svarbus varpos dydžio rodiklis. O varpos apimtis didėjo didėjant pėdos dydžiui“, – sakė mokslininkas daktaras Sungwoo Hong. – „Keli tyrimai parodė, kad hormonų poveikis prenataliniu laikotarpiu turi įtakos reprodukcinių organų vystymuisi“.

Panašus tyrimas 2021 m. buvo vykdomas ir Japonijoje. Jo metu nustatyta ta pati analogija. Tuomet teigta, kad vyrų, kurių nosis yra 4,3 cm, varpa buvo 10,16 cm, o tų, kurių nosis yra 5,33 cm, vidutinis varpos ilgis buvo daugiau nei 12,7 cm.

Pietų Korėjos mokslininkų tyrimas paskelbtas po to, kai buvo publikuoti statistiniai duomenys apie vyrų penių dydžius iš viso pasaulio. Minėto tyrimo metu matuotos ir moterų krūtys.

j