5 priežastys kodėl turėtum pakviesti savo tėvus dalyvauti LGBTQ+ eitynėse

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

5 priežastys kodėl turėtum pakviesti savo tėvus dalyvauti LGBTQ+ eitynėse

Ant, 06/13/2023 - 19:00
Kategorija:
0 komentarų

Nemaža dalis visuomenės nesupranta LGBTQ+ eitynių prasmės. Jie nežino, kad šio renginio ištakos yra protestas, kuriuo norėta pasakyti, jog LGBTQ+ žmonės atsisako toliau tylėti ir kęsti patyčias. GayLine.LT pateikia argumentus, kodėl būtų verta pakviesti savo artimuosius sudalyvauti LGBTQ+ eitynėse.

Labai dažnai įvairiose vietose skaitome, girdime žmonių komentarus klausiančius kodėl LGBTQ+ žmonės turi demonstruotis eidami gatvėse. Atsakymai yra paprasti, bet iš tiesų suvokti Pride prasmę įmanoma tik sudalyvavus tokio tipo renginyje. O jei dar šalia žygiuoja tavo šeima - tai gali tapti puikia proga atsakyti į daugelį jiems kylančių klausimų.

  • Susipažinimas

Tėvų dalyvavimas LGBTQ+ eitynėse leidžia jiems geriau pažinti šią bendruomenę ir susipažinti su išskirtine kultūra. Tai leidžia parodyti, kokia skirtinga ir įvairi yra publika bei dar kartą patvirtinti, kad jūsų seksualinė orientacija nėra kažkas išskirtinio - tokių žmonių yra daug.

  • Stereotipai

Eitynės leidžia sugriauti nemažai stereotipų ir išankstinių nuostatų. Net jei jūsų tėvai apie tai nekalba, gali būti, kad jie vis dar jais vadovaujasi.

  • Ryšys

Eitynės kupinos emocijų. Ir buvimas kartu su mylimais žmonėmis šalia, kai tu gali džiaugtis laisve būti savimi yra nepakartojamas jausmas. Dalindamiesi tuo jausmus - jūs galite sukurti stipresnius ryšius tarpusavyje, bei stiprinti bendrystę.

  • Pasitikėjimas

Jau vien jūsų kvietimas tėvams, net jei jie nesutiks, rodo, kad jūs pasitikite jais. Paslapčių nebuvimas, galimybė būti kartu toje akimirkoje - leidžia stiprinti pasitikėjimą.

  • Žinios

Eidami eisenoje, jūs galėsite daugiau papasakoti apie LGBTQ+ bendruomenę, politinius renginio reikalavimus ir kodėl jie svarbūs jums. Tai leis suteikti platų žinių spektrą jūsų tėvams ir ateityje leis lengviau kalbėtis net ir sudėtingomis temomis.

 

Net jei jūsų tėvai nesutiks dalyvauti - tai nereiškia, kad tam jie nepribręs ateityje. Gerų žmonių santykių kūrimas niekada nebuvo lengvas procesas. Bet jei jums pavyks - pamatysite, kad jūsų visų dalyvavimas eitynėse padės jums sukurti tvaresnį, pilnavertiškesnį pagrindą ateičiai.