Lietuvos šeimų sąjūdis siekia destabilizuoti padėti Lietuvoje?

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Lietuvos šeimų sąjūdis siekia destabilizuoti padėti Lietuvoje?

Št, 05/27/2023 - 12:16
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos šeimų sąjūdžio vadovas Raimondas Grinevičius BNS pripažino, kad tai koordinuoja savivaldybių tarybų narių iniciatyvas paskelbti tam tikras savivaldybes „be LGBT ideologijos“. Jei bent vienoje tai padaryti pavyktų – gali kilti tarptautinis skandalas. Panašūs sprendimai vestų prie rimtų pasekmių LGBTQ+ vaikams.

„Mes kviečiame, kad pereitų šis klausimas per visas savivaldybes“, – BNS sakė R. Grinevičius, apie deklaracijas, kuriose norima konkrečias savivaldybių teritorijas paskelbti „be genderizmo ir LGBT ideologijos“.

Šią savaitę toks bandymas Prienuose žlugo. Kitą savaitę balsavimas dėl analogiško teksto laukia Marijampolėje. Anot BNS, klausimą dėl deklaracijos ketinama kelti Kauno rajone, Šilalėje, Šilutėje, Pagėgiuose, Gargžduose.

Pasak GayLineLT redaktoriaus Martyno Norbuto, jei bent vienoje savivaldybėje būtų patvirtinta tokia deklaracija – ji sukeltų nepasitenkinimo ir kritikos Lietuvai bangą Europoje.

„Įsivaizduokime paskelbtume savivaldybę be katalikų ideologijos. Tai reikštų, kad savivaldybėje nepageidaujami tikintieji, kritiškai vertinama bažnyčios veikla. Ar paskelbtume zoną be feminizmo. Tai reikštų, kad moterų lygybės klausimai toje teritorijoje stumiami į užribį, yra negalimi. O čia mes kalbama ne apie tikėjimą, ar vertybes – bet norą parodyti, kad LGBTQ+ žmonės turi tylėti, iš esmės nebūti savimi ir apie save nekalbėti. Tai akivaizdus žmogaus teisių pažeidimas ir jis sulauktų milžiniškos ES ir mūsų vakarų partnerių kritikos“, - sako M. Norbutas.

M. Norbuto teigimu, norima prisidengti vaikais ir neva tuo, kad jie neturi gauti informacijos apie LGBTQ+, tačiau iš tiesų – tai reiškia dalies visuomenės stigmatizaciją ir izoliaciją.

„Norima parodyti, kad LGBTQ+ žmogaus buvimas savimi yra blogis. To neturi matyti vaikai, nes tai kažkaip juos gali traumuoti“, - sako jis. – „Kai nėra informacijos, LGBTQ+ vaikai ir paaugliai galvoja, kad kažkas su jais yra negerai. Tai veda prie depresijos ir savižudybės. Matyt Lietuvos šeimų sąjūdis siekia, jog vaikai dar dažniau žudytųsi – net nežinau. Čia matyt toks krikščioniškų vertybių suvokimas pas juos“.