+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

10 dalykų, kuriuos tikrai turėtumėte žinoti apie „poppers“

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

10 dalykų, kuriuos tikrai turėtumėte žinoti apie „poppers“

Tre, 05/24/2023 - 21:04
Kategorija:
0 komentarų

Stiprūs įkvepiami stimuliantai – „poppers“ tapo kai kurių vyrų neatsiejamas sekso atributas. Jie ne tik stimuliuoja, bet kai kuriuos vyrus ir atpalaiduoja. GayLine.LT apžvelgia dalykus, kuriuos turėtumėte žinoti apie šiuos produktus.

Kai kurie pasyvią poziciją besirenkantys gėjai net neįsivaizduoja kaip galėtų mylėtis be „poppers“. Žinoma, ne visi jį naudoja ir ne visiems jo poveikis yra vienodas. Kas iš tiesų yra tas „poppers“ apžvelgia Pride.

  • Tai alkilnitritas

„Poppers“ yra puikiai pažįstamas produkto pavadinimas. Tačiau iš tiesų tai alkilnitritas. Jis atrastas XIX amžiaus pradžioje ir naudotas krūtinės skausmams malšinti.

  • Išpopuliarėjo per 70-ųjų gėjų diskoteką

Aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose gėjai gėjų klubuose uostydavo „poppers“, kad apsvaigtų. Dešimtajame dešimtmetyje šie produktai tapo populiarūs gėjų reivo vakarėliuose. Šiais laikais „poppers“ dažniausiai naudojami sekso metu tiek namuose, tiek saunose ar sekso baruose.

  • Gali suketi mirtį

Nenorime jūsų gąsdinti, bet tokia realybė. Mirties atvejai pasitaiko ypatingai reta. Tai nutinka dėl to, kad įkvėpus šio produkto gali sumažėti deguonies kraujyje.

  • Viagra ir „Poppers“

Tai vienas pavojingiausių derinių. Abu produktai sumažina kraujo spaudimą. Todėl toks miksas gali sukelti alpimą, insultą arba širdies priepuolį bei mirtį.

  • Akių problemos

„Proppers“ produktai gali sukelti laikinus ar ilgalaikius regėjimo sutrikimus.

  • Raumenys

Šio tipo produktai atpalaiduoja lygiuosius kūno raumenis. Taip pat ir sfinkterio (raukas) raumenį išangėje, todėl po įkvėpimo partneriui lengviau įsiskverbti.

Raumenims atsipalaidavus – išsiplečia kraujagyslės, padažnėja širdies pulsas, pagerėja kraujo apytaka. Būtent tai sukelia euforijos jausmą, kurį patiriate po produkto vartojimo.

  • Neryti

Šie produktai neskirti vartoti per burną. Nors tai akivaizdu, bet vis pasitaiko žmonių, kurie jį nusprendžia išgerti. Kai kurie tokių atvejų baigėsi mirtimi.

  • „Poppers“ nėra populiarus

Nors gėjų bendruomenėje šie produktai paplitę, tačiau iš tiesų tik maždaug trys procentai gyventojų  naudoja seksui paįvairinti.

  • Uždraustas Kanadoje, Australijoje

Keliaujate į Kanadą ar Australiją? Ten „Proppers“ nerasite. 2013 m. Kanada ėmėsi griežtų priemonių ir uždraudė platinti šiuos produktus. Tai darantiems gali grėsti iki trejų metų kalėjimo bausmė arba 4635 EUR bauda. Australijoje šie produktai uždrausti 2018 metais bei prilyginti sunkiesiems narkotikams.

  • Šalutinis poveikis

Kaip ir koks bebūtų „vaistas“, jis turi šalutinių poveikių. Jums gali pasireikšti trumpalaikiai simptomai - lengvas galvos svaigimas, galvos skausmas, kartais silpnumas. Ilgalaikiais šalutiniais poveikiais įvardijami akių pažeidimai arba regėjimo praradimas. Labai didelės dozės šių produktų gali turėti poveikį kraujo gebėjimui įsisavinti deguonį.