• Heath Thorpe // Nuotr. iš  Instagram paskyros

Gėjus gimnastas Heath Thorpe laimėjo dar vieną čempionatą (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gėjus gimnastas Heath Thorpe laimėjo dar vieną čempionatą (foto)

Pir, 05/15/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Heath Thorpe laimėjo Australijos daugiakovės čempionatą – vieną preciziškiausių šalies apdovanojimų savo sporto šakoje šioje šalyje.

„Netrukus galėsiu daugiau pasakyti, bet kol kas stengiuosi suprasti kas įvyko ir mėgaujuosi akimirka“, - socialiniame tinle „Instagram“ paskelbė sportininkas. - „Ačiū visiems, kurie mane čia atvedė. Per daug žmonių, kad juos išvardintum, bet tu žinai, kas esi 💕“.

22-ejų sportininkas viešai atskleidė gėjus, kai jam buvo 18 metų. Taip pat jis su Australijos komanda laimėjo Okeanijos žemyno čempionatą prieš Naująją Zelandiją ir užsitikrino vietą pasaulio čempionate.

Šiuo metu sportininkas planuoja dalyvauti  2024 m. Paryžiaus olimpinėse varžybose. Jis žada savo kelionę aprašyti socialiniuose tinkluose.

Heath Thorpe duodamas interviu dažnai kalba apie stebėtiną gėjų gimnastų vyrų trūkumą arba jų nedrąsą atsiskleisti.  Jis sako, kad jo tikslas yra būti pavyzdžiu kitiems jauniems LGBTQ+ sportininkams, kurių jis neturėjo.

„Kai aš buvau jaunesnis, tarptautiniame lygmenyje nebuvo jokių queer gimnastų“, – sakė jis neseniai duotame interviu. - „Taigi, kai pradėjau susitaikyti su savo tapatybe, dabar suprantu, kaip svarbu būtų, jei vienas ar net du aukščiausio lygio žmonės būtų tokie“.

sportininkas