+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų
  • Alex Palmieri // Nuotr. @cobalto_photography
  • Alex Palmieri // Nuotr. @cobalto_photography
  • Alex Palmieri // Nuotr. @cobalto_photography

PAMATYK. Alex Palmieri: būti savimi išmokau bėgant laikui (foto, video)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

PAMATYK. Alex Palmieri: būti savimi išmokau bėgant laikui (foto, video)

Pen, 05/05/2023 - 11:32
Kategorija:
0 komentarų

Alex Palmieri yra italų dainininkas, LGBTQ+ aktyvistas ir ... suaugusiems skirto turinio kūrėjas. GayLine.LT dalinasi atlikėjo nuotraukomis ir video įrašais.

Alex Palmieri gyvenimas iš ties kupinas veiksmo. Nuo šešerių jis pradėjo lankyti šokio pamokas. 2011 jis išleido pirmąjį savo singlą „Move“. Nuo to laiko jo žinomumas tik didėjo. 2013 metais jis koncertavo LGBTQ+ eitynėse Milane, vėliau ir kitų Europos miestų Pride renginiuose. 2014 m. išleido pirmąjį savo albumą „Maniac“. 2015 m. jis jau keliavo su koncertiniu turu po Europą.

2020 metais Alex Palmieri išleido paskutinį muzikos albumą „Wrong came out“. Po jo sekė turas Albanijoje. 2021 metų gegužę dainininkas pranešė stabdantis atlikėjo karjerą.

Alex dalyvavo įvairiuose televizijos projektuose, o dabar, panašu, susitelkė į darbą suaugusiems skirtoje industrijoje. Jis turi puslapį OnlyFans platformoje, kurioje dalinasi intriguojančiu turiniu.

Tiesa, jo kelias į savęs pripažinimą nebuvo paprastas. Patyčios iš aplinkos neleido jam jaustis saugiai - tačiau stiprybę jis atrado būtent meno pagalba.

„Įveikti patyčias nebuvo lengva, iš tiesų labai sunkus kelias. Negalėjau būti savimi, tai yra kažkas, ką išmokau daryti laikui bėgant, ieškodama jėgų ir meilės savo kuriamame mene. Galiu jums patarti tik tai. Kalbėkite apie tai su draugais, kalbėkite apie tai su savo artimaisiais, nebijodami ir nesigėdydami. Tai pirmas žingsnis įveikti tas sunkias akimirkas, nedaryti klaidos, kurią padariau užsidarydamas savyje“, - viename interviu sakė buvęs atlikėjas.

Alex teigia, kad būti matomu - yra būdas prisidėti prie kovos ir keisti visuomenės nuomonę.

„Italijoje dar turime nueiti ilgą kelią kovodami prieš homofobiją ir patyčias. Savo mažu indėliu stengiuosi tiesiog papasakoti savo istoriją, taigi ir apie savo orientaciją. Per mano kanalus tu gali daugiau sužinoti kas tai yra. Tai yra visiškai normalus būdas dalintis informacija, tikintis tapti parama tiems vaikinams, kurie vis dar gyvena šešėlyje“, - sako A. Palmieri.