+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

Keturi nesudėtingi būdai, kaip sugrąžinti aistrą į jūsų seksualinį gyvenimą

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Keturi nesudėtingi būdai, kaip sugrąžinti aistrą į jūsų seksualinį gyvenimą

Ket, 01/20/2022 - 12:00
Kategorija:
0 komentarų

Dažnai sulaukus tam tikro amžiaus seksualinis gyvenimas tampa blankesnis, nei buvo iš pradžių, ir nebeteikia tiek ryškių emocijų, rašo Delfi. Moterų seksualinės sveikatos specialistė Meg Mathews papasakojo apie keturis veiksmingus metodus, kurie padės grąžinti aistrą ir pojūčius į intymų gyvenimą.
 

Padirbėkite su saviverte

„Mes pernelyg kritiškai save vertiname. Mums visą gyvenimą plovė smegenis, kad taip ar kitaip atrodytume. Tačiau mano patirtis rodo – vyrams patinka pasitikėjimas savimi ir kada yra ką apkabinti“, – teigia M. Mathews savo straipsnyje „The Telegraph“ ir pabrėžia – svarbu ne išvaizda, o tai, kaip jaučiatės.

Naudokite lubrikantus

Su amžiumi mažėja estrogeno, todėl mažėja ir natūralios sekrecijos, ir lytinis aktas gali būti skausmingas. Pasak ekspertės, lubrikantai padės jaustis užtikrinčiau ir komfortiškiau.

Masturbuokitės

„Mane stebina tai, kiek mažai moterų masturbuojasi. O jei tai daro, gėdijasi, – teigia ekspertė. – Masturbuotis – sveika. Tai naudinga ir visiškai natūralu. Raginu jus pabandyti.“

Išbandykite sekso žaislus

Tiek su partneriu/e, tiek esant vienai, sekso žaislai gali tapti patraukliu užsiėmimu, padėsiančiu ne vien patirti malonumą, bet ir ištyrinėti savo kūną.

Daugiau Delfi.

Žymos