Nustebsite pamatę kur aktorė Jamie Lee Curtis laiko savo „Oskarą“ (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Nustebsite pamatę kur aktorė Jamie Lee Curtis laiko savo „Oskarą“ (foto)

Št, 03/18/2023 - 13:30
Kategorija:
0 komentarų

Aktorė Jamie Lee Curtis visiškai neseniai laimėjo prestižinį apdovanojimą - oskarą. Tai pirmasis jos karjeroje tokio lygio apdovanojimas. Aktorė socialiniame tinkle Facebook pasidalino nuotrauka kur laikomas jos apdovanojimas. Tai sukėlė šypseną daugeliui jos sekėjų.

Jamie Lee Curtis lamėjo Oskarą už vaidmenį filme „Viskas iškart ir visur“. Tiesa, praeityje, ji yra pelniusi ir dar vieną apdovanojimą - „Mėnesio auditorius“. Įdomu tai, kad šio apdovanojimo statulėlė iš ties išskirtinė - analinio kaiščio.

Taigi Oskaro statulėlė išsirikiavo šalia kitų aktorės apdovanojimų ir ši netikėta „draugija“ padarė įspūdį daugeliui socialinių tinklų vartotojų. Juo labiau, kad mėnesio auditoriaus apdovanojimo statulėlė panaudota ir filme už kurį gautas Oskaras.

 

Absurdiška mokslinės fantastikos komedija „Viskas iškart ir visur“ šią savaitę laimėjo net septynis „Oskarus“. Filmas ne tik pripažintas geriausiu, bet ir laimėjo geriausio režisieriaus, geriausios aktorės, geriausio originalaus scenarijaus, geriausio montažo ir geriausių antraplanių aktoriaus bei aktorės apdovanojimus.