• Šeima // Nuotr. @fruitsofmotherhood

Būna ir taip: mano buvęs vyras augina kūdikį su mano naująja mergina (foto)

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

Būna ir taip: mano buvęs vyras augina kūdikį su mano naująja mergina (foto)

Pen, 03/10/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Floridoje gyvenanti moteris atskleidė, kad laukiasi kūdikio su savo naująja mergina. Kūdikio tėvas yra buvęs jos vyras, kuris vis dar gyvena su ja ir jų vaikais.

33 metų Linda Fruits 2021 m. rugpjūtį nutraukė aštuonerius metus trukusią sąjungą su Christopheriu Haertingu, rašo Nypost.  Nepaisant skyrybų jie nusprendė likti kartu dėl savo dviejų vaikų – 4 metų Ellioto ir 2 metų Oweno.

„Pasakėme savo sūnums, kad visada būsime šeima ir kad visada juos mylėsime, o mama ir tėtis nuo šiol juos augins būdami geriausiais draugais“, – sakė moteris.

Praėjusį lapkritį Linda  pradėjo susitikinėti su Maddy Gross. Naujoji Lindos mergina persikėlė gyventi kartu į jų namus.

„Per antrąjį mūsų pasimatymą Maddy man papasakojo, kaip ji visada norėjo būti mama ir kaip ji aktyviai bandė rasti donorą“, – prisiminė Linda. - „Kalbėjomės apie tai, kaip būtų beprotiškai gerai, jei Christopheris būtų donoras ir mūsų vaikai galėtų būti giminingi. Po penkių mėnesių mes jo paklausėme apie tai“.

Christopheris pasakoja, kad po skyrybų su buvusia žmona gyvena kaip draugai. Retkarčiais jam kildavo emocinių sunkumų, bet padėjo atviri pokalbiai.

„Dauguma porų, kurių romantiški santykiai baigiasi, turi atsiriboti vienas nuo kito, kad galėtų judėti toliau“, – sakė vyras. - „Mes radome būdą, kaip judėti toliau, kol vis dar buvome tėvai ir gyvename kartu, ir tai buvo puiku“.

Moterims prakalbus apie kūdikį, vyrui reikėjo laiko apie tai pagalvoti. „Tai tikrai nebuvo iš karto taip“, - pripažino jis. - „Kiekvienai iš jų turėjau daug klausimų, į kuriuos turėjau atsakyti, kol jaučiausi patogiai“.

2023 m. gegužę laukiama kūdikio. Trijulė teigia, kad sūnūs Elliotas ir Owenas „susijaudinę“ dėl artėjančio brolio ir sesers gimimo.