Politikų paskirtas pareigūnas: vanduo iš čiaupo pavers žmones gėjais

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Politikų paskirtas pareigūnas: vanduo iš čiaupo pavers žmones gėjais

Pir, 03/06/2023 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Floridos gubernatoriaus Rono DeSantčio naujoji Disnėjaus rajono priežiūros taryba praėjusiais metais pavadino homoseksualumą „blogiu“, o jo paskirtas pareigūnas pasidalijo neįtikėtina sąmokslo teorija, kad vanduo iš čiaupo prisideda prie gėjų gretų gausėjimo.

Pirmadienį respublikonų gubernatorius paskyrė Roną Peri, buvusį Orlando pastorių vienu iš penkių žmonių, kurie dabar prižiūrės Reedy Creek rajoną - vyriausybinę instituciją, suteikusią Disnėjaus įmonei unikalias galia, skelbia CNN.

R. DeSantis vasarį pasirašė įstatymo projektą, leidžiantį jam pakeisti esamą rajono valdybą, paskiriant daugiau savo žmonių. Žingsnis žengtas keršijant įmonei už tai, kad ji pasisakė prieš Floridos įstatymo projektą apriboti informacijos apie LGBTQ+ bendruomenę ir lytinę tapatybę prieinamumą mokyklose.

„Tai kodėl šiandien yra homoseksualų? Žinote, yra daugybė priežasčių. Kai kas pasakytų, kad mūsų visuomenėse padidėjęs estrogenų kiekis. Žinote, estrogeno yra vandenyje iš kontraceptinių tablečių. Jo negalime pašalinti“, – „Zoom“ diskusijoje sakė R. Peri. – „Per pastaruosius 10 metų vyrų testosterono lygis sumažėjo 50 kartų“.

Mokslininkai pastebi, kad vyrų testosterono lygis iš tiesų krenta, tiesa ne taip drastiškai kaip minėjo minėtas asmuo. Jie atmeta bet kokias sąsajas su hormonų pokyčiais ir homoseksualumu.

Toje pačioje diskusijoje R. Peri homoseksualumą pavadino „gėdingu“ ir susiejo jį su liga. „Yra daug nesveikų homoseksualaus gyvenimo būdo padarinių“, - sakė R. Peri. – „Yra ligų, bet tai yra daugiau nei tai“.