Veidmainystė. Kovoja prieš LGBTQ+, bet randa vietą socialdemokratų rinkimų sąraše

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Veidmainystė. Kovoja prieš LGBTQ+, bet randa vietą socialdemokratų rinkimų sąraše

Pir, 02/20/2023 - 15:15
Kategorija:
0 komentarų

Lietuvos socialdemokratų partija ir vėl stebina savo politiniu „lankstumu“. Panašu, kad šiai politinei jėgai tinkami yra visi kandidatai, nepaisant jų politinių pažiūrų. Tai įrodo ir Krikščioniškosios kultūros instituto direktoriaus Martyno Katelyno atsiradimas šios partijos Varėnos rinkiminiame sąraše.

Krikščioniškosios kultūros institutas aršiai kovoja prieš LGBTQ+ bendruomenę. 2019 metų birželį organizacija inicijavo peticiją, kuria raginama neleisti vykti LGBTQ+ eitynėms, o vėliau aktyviai veikė burdama jėgas priešintis tos pačios lyties asmenų partnerystės įteisinimui.

Kraštutinių dešiniųjų pažiūrų Martynas Katelynas pritarė kolegų siūlymui „jėga, prireikus ir mirtinomis priemonėmis, stabdyti nelegalus nuo neteisėto patekimo į Lietuvą“, dalyvavo protestuose prieš Jono Noreikos-Generolo Vėtros atminimo lentos nuėmimą nuo Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių bibliotekos.

Socialdemokratų Varėnos skyriaus pirmininkas jokių problemų dėl minėto asmens pažiūrų nemato.

„Kartu su Martynu dirbdami opozicijoje randam bendrą kalbą visais Varėnos rajono ūkiniais klausimais, o esminiai, skirtingas politines pasaulėžiūras lemiantys klausimai į tarybos darbotvarkę nepakliūva. Žinoma, esam skirtingi žmonės ir turim skirtingų požiūrių į kai kuriuos gyvenimiškus klausimus, tačiau puikiai sutariame dėl Varėnos rajono savivaldybei svarbių ir neatidėliotinų darbų sąrašo“, – LRT sakė P. Saulevičius.