Vytautas T. Raskevičius įstaigos vardu domėjosi ką veikia darbuotojas viešbutyje savaitgalį

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Vytautas T. Raskevičius įstaigos vardu domėjosi ką veikia darbuotojas viešbutyje savaitgalį

Tre, 02/15/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Dabartinio Seimo nario V. T. Raskevičiaus veiksmai dirbant Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyboje iki šiol vertinami įvairių institucijų. Vakar Mindaugas Kluonis, kuris nukentėjo nuo minėto asmens vykdyto mobingo, socialiniame tinkle pasidalino Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos sprendimu.

„Vakar gavau Valstybinės duomenų apsaugos inspekcijos sprendimą, kuriuo Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybai skirta nuobauda – papeikimas, už tai, kad jos darbuotojas Tomas Vytautas Raskevičius ne darbo metu (penktadienio vakare ir šeštadienį) skambinėjo į viešbutį ir klausinėjo ar aš jame apsistojęs“, - rašo Mindaugas Kluonis. - „Tyrimo metu nustatyta, kad taip elgdamasis Raskevičius piktnaudžiavo tarnybinėmis pareigomis, nes neteisėtai rinkdamas informaciją naudojosi Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos vardu“.

Pasak Mindaugo, tai tik vienas iš minėto asmens veiksmų. Jis primena, kad teismas yra jau pripažinęs, kad V. T. Raskevičius atliko neteisėtus veiksmus, bei kelia klausimą kaip toks asmuo gali dirbti Seimo Žmogaus teisių komiteto nariu.

„Tai (...) puikiai atspindi kokioje apgailėtinoje būklėje realiai yra žmogaus teisių užtikrinimas Lietuvoje ir kokia žema moralinių savybių kartelė taikoma Lietuvos Seime“, - teigia Mindaugas Kluonis.