8 patarimai nuostabiam pirmajam pasimatymu

Skaitymo laikas
2 minutes
Perskaityta

8 patarimai nuostabiam pirmajam pasimatymu

Pen, 03/15/2024 - 20:00
Kategorija:
0 komentarų

Sutikote žmogų, su kuriuo norėtumėte susipažinti? Pateikiame jums kelis patarimus, kurie padės padaryti gerą įspūdį ir užtikrinti, kad su jumis norėtųsi susitikti dar kartą.

Kai sutinkame nepažįstamą žmogų, per tris pirmąsias sekundes susidarome pirmąjį įspūdį. Todėl apranga, išvaizda, manieros, laikysena ir pirmasis sakinys yra tokie svarbūs. Žemiau pateikiame patarimus, kurie turėtų padėti užsitikrinti sėkmę.

  • Vieta

Prieš pakviesdami į pasimatymą gerai pagalvokite kokiu laiku ir kur norėtumėte, kad jis vyktų. Viskas priklauso nuo jūsų norų. Jei geidžiate geriau pažinti žmogų - rinkitės pietus restorane. Toks pasirinkimas suteiks daugiau erdvės jums dviems apsispręsti ar norite, kad pietūs baigtųsi vakariene, o gal ir seksu.

Renkantis susitikti vakarienės - daug kas priklausys nuo vietos. Jei tai jūsų namai - gali būti, kad vakarienė taip ir liks ant stalo, nes jūs užsiimsite kuo kitu. Toks laikas ir vieta ne visuomet tinka, jei norite iš tiesų pažinti žmogų. Jei norite pabendrauti - reikėtų rinktis vietas, kur nėra garsios muzikos, kur jūsų dėmesio neblaškys kiti žmonės ir aplinka.

  • Apranga

Geriau kukliau, bet su skoniu. Pirmojo pasimatymo metu jums tikrai nereikia pasipuošti viskuo ką turite geriausio. Higiena, tvarka, estetika ir paprastumas - keturi dalykai, kuriuos visi vertina. Taigi nepersistenkite ir rinkitės kažką patogaus. Jei pirmojo pasimatymo metu teks galvoti kaip jūs atrodote su vienu ar kitu rūbu - tai jums tiesiog trukdys bendrauti.

  • Vardas

Tai žino nedaugelis, bet asmens vardo paminėjimas iš karto sukoncentruoja jo dėmesį. Taigi retkarčiais paminėkite jo/jos vardą. Tai parodys, kad jūs norite leisti laiką su konkrečiu žmogumi, padės palaikyti susidomėjimą.

  • Klausymasis

Prisiminkite, kad jūs susitikote ne tik kažkam papasakoti apie save, bet ir išgirsti ką kitas žmogus turi pasakyti. Aktyvus klausymasis yra labai svarbus. Parodykite, kad šiuo konkrečiu metu svarbiausias dalykas kuris vyksta - yra būtent susitikimas su juo/ja. Pamirškite apie mobilų telefoną, žinutes ir visą kitą. Klausykitės, užduokite klausimus apie dalykus, kurie jus sudomino. Reaguokite į tai ką jis/ji pasakoja.

  • Atvirumas

Atvirumas visuomet vertinamas, tačiau jums nebūtina per pirmąjį pasimatymą papasakoti viską. Patartina vengti temos apie buvusius partnerius/es, seksą su atsitiktiniais žmonėmis ir pan. Parodykite, kad esate pasirengęs atverti savo pasaulį - bet plačiai atverti durų iš karto tikrai neverta.

  • Flirtas

Flirtuokite, pagirkite jo/jos išvaizdą, juoką, ar tiesiog požiūrį į tam tikrus dalykus. Parodykite, kad jis/ji jums patinka.

  • Ribos

Aiškiai nubrėžkite ribas, jei jis/ji eina toliau, nei jūs norėjote pirmojo pasimatymo metu. Neverskite savęs daryti to, ko jūs nenorite.

  • Planas

Sutarkite kada kitą kartą susitiksite. Pasakymai, jog susirašysite vėliau ne visuomet suveikia. Ir ne todėl, kad jam/jai nepatiko pirmasis pasimatymas. Gali atsirasti visokių reikalų, o praėjus kiek laiko tampa nepatogu parašyti vėl dėl ilgos tylos. Taigi sutarkite kada ir kur vėl pasimatysite. O jei pasikeistų planai - visuomet galima apie tai informuoti. Jei jis/ji susitikti nenorės - tuomet iš karto bus aišku, kad ateities jums nėra. Tai daug geriau - nei ilgi susirašinėjimai, kurių metu nei nei vien pusė nedrįsta pasakyti, kad susidomėjimas išblėso.