Victoria iš „Maneskin“: siekiame užčiaupti siauro mąstymo žmones

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Victoria iš „Maneskin“: siekiame užčiaupti siauro mąstymo žmones

Ant, 01/31/2023 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Neseniai naują albumą „Rush!“ išleidę 2021 metų Eurovizijos nugalėtojai - grupė „Maneskin“ teigia, kad jie siekia sulaužyti visuomenėje egzistuojančius stereotipus.

Grupės nariai pripažįsta, kad vienas dažniausių klausimų yra apie jų seksualinę orientaciją. Tai gana keista, nes jau senokai grupės nariai yra viešai pareiškę, kad Damianas bei gitaristas Thomas Raggi yra heteroseksualūs, bosistė Victoria – biseksuali, o Ethanas – „seksualiai laisvas“. Pasak Victorios, ją nuo mažens erzindavo stereotipai, todėl nuo vaikystės ji rengėsi kaip berniukas, plaukus kirpo trumpai bei vengė sijonų, rašo Lrytas.

„Italija yra labai konservatyvi šalis ir dažnai jos gyventojus trikdo faktas, kad vyras, būdamas heteroseksualus, gali naudoti makiažą ar nešioti aukštakulnius“, – sakė Victoria. – „Pamenu, dar mokykloje pradėjau groti elektrine gitara ir staiga visi pradėjo klausinėti, ar nesu lesbietė, nes tai, ką darau, neva yra nemoteriška“.

Pasak jos, grupės siekis ir yra laužyti stereotipus, kurių gausu įvairiose šalyse.

„Kai mes koncertuodavome mokyklos renginiuose ar vakarėliuose, visi žiūrėdavo į mus kaip į keistuolius. Tačiau tai suteikė mums dar daugiau motyvacijos užčiaupti šiuos siauro mąstymo žmones“, – sakė Victoria.