Nuogų trans kalendorius: „Mes esame nuostabūs ir aš myliu tai, kas esu“

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Nuogų trans kalendorius: „Mes esame nuostabūs ir aš myliu tai, kas esu“

Ant, 12/27/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Naujausias kalendorius dalijasi grožiu, švenčia įvairovę ir kartu renka lėšas svarbiam tikslui. Jame pozuoja 58 trans modeliai.

 

Iš kalendorių pardavimo gautos lėšos bus skirtos trans/queer saugiai erdvei FORT Londone, praneša PinkNews. FORT įkūrėjas Jamie Boy King, kuris yra kalendoriaus kūrybos direktorius, sako, kad šis projektas yra skirtas parodyti ir paskatinti didžiuotis savo kūnu.

Jamie pasakojo, kad modelius kalendoriui jis rado Instagram socialiniame tinkle. Tiesiog paskelbė apie idėją ir netrukus sulaukė milžiniško susidomėjimo. Jo tikslas buvo kūnus parodyti autentiškai, sukuriant saugią erdvę modeliams būti savimi.

„Šiek tiek jaudinausi prieš dalyvaudamas, nes labai seniai nebuvau nuogas kambaryje, pilname žmonių“, – sako vienas iš modelių. - „Manau, kad visa patirtis buvo nuostabi ir gana emocinga“.

„Labai svarbu matyti transkūnus tokiu gražiu būdu“, – sako modelis. - „Ne tai, kad mes norime būti geidžiami kitiems – tai nėra tikslas – svarbu būti geidžiamais sau pačiam“.

„Yra toks mąstymas, kad translyčiai žmonės visada gėdijasi arba nori slėptis, o tai paneigia tai“, - kalbėdami apie kalendorių kalbėjo jie.

Kalendorius