Gruodžio 2 d. - Soho Vilnius - Dramatica – Chapter III

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Gruodžio 2 d. - Soho Vilnius - Dramatica – Chapter III

Tre, 11/30/2022 - 15:30
Kategorija:
0 komentarų

Nors dar ne Kalėdos, „Dramatika“ jau pradeda jas švęsti ir dovanoja išskirtines dovanas. Todėl penktadienio vakarą kviečiame jas išpakuoti Soho.

Pirmoji dovana atkeliauja iš Belgijos - Loulou Velvet! O ji tikrai žino kaip visus nustebinti ir pradžiuginti. Dar viena dovana atvyksta iš Nyderlandų! Ji pasižymi viliojančiu vintažu - legendinė Lady Galore. Trečioji dovana atskrieja iš Vokietijos - Lélé Cocoon. O kaip gi šventės be Prancūziškų kvepalų – juos pristatys garsioji Chantaaal. Na ir viską vainikuos - Miss Plastica. Šį kartą pasirodys ir jos nenuspėjamas, drovus Kalėdų elfas Nerijus.

Tegul skamba skamba Kalėdų varpai...

Kad sklandžiai ir laiku patektumėte į renginį siūlome atvykti nuo 19:30, renginys prasidės lygiai 21:00. Bilietai renginio dieną brangs, juos galima bus įsigyti klube. Renginio organizatoriai vadovaujasi vidaus taisyklėmis ir pasilieka teisę neįleisti nepageidaujamų ir jaunesnių nei 18 metų asmenų be papildomo paaiškinimo. Įsigytų išankstinių bilietų grąžinimas galimas tik renginiui neįvykus ar renginį perkėlus.