+
Čia pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų.
Man jau yra 18 metų
Man dar nėra 18 metų

5 priežastys, kodėl kiekvienas vyras turėtų pabandyti prostatos stimuliaciją

Skaitymo laikas
1 minute
Perskaityta

5 priežastys, kodėl kiekvienas vyras turėtų pabandyti prostatos stimuliaciją

Ket, 11/10/2022 - 19:15
Kategorija:
0 komentarų

Nebūtina būti gėjumi, kad mėgautis prostatos stimuliacija. Tyrimai rodo, kad nemaža dalis vyrų išbando įvairius žaisliukus pasimėgauti šiuo malonumu. GayLine.LT redakcija pateikia kelis argumentus - kodėl visi vyrai turėtų tai išbandyti.

  • Patiriamas malonumas

Vienas iš mitų, kad analinis seksas yra skausmingas ir nemalonus. Žinoma, kad taip bus - jei tam nepasiruošite ir skubėsite. Tačiau jei laikysitės elementarių taisyklių - tai taps malonumu.

Išmokti analinės stimuliacijos užtruks šiek tiek laiko - bet kas gimė viską mokėdamas? Rengiantis šiai patirčiai jums neabejotinai teks atlikti valymą, naudotis lubrikantu ir neskubėti. Prostatos stimuliacija yra vienas iš būdų suteikti sau maksimalų malonumą.

  • Analinė stimuliacija nebūtinai seksas

Analinė stimuliacija ir analinis seksas nėra tapatūs dalykai. Jūs neturite būti gėjumi ar biseksualiu žmogumi, kad galėtumėte mėgautis analine stimuliacija. Akivaizdu, kad norint stimuliuoti jūsų prostatą nereikia į jūsų analinę angą įvesti penį.

Daugelis sekso prekių parduotuvių siūlo įsigyti žaislus vyrams. Pasitarkite su pardavėju kas labiausiai tinka būtent jums.

  • Atsikratykite suvaržymų

Analine stimuliacija galite užsiimti tiek vienas, tiek su partneriu ar partnere. Nemažai heteroseksualių porų, norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, imasi naujų priemonių ir būdų. Vyrų analinė stimuliacija yra viena iš jų. Jei norite išbandyti ją - pasitarkite su partneriu/partnere. Galbūt jis/ji norės tame dalyvauti ir jums padėti.

  • Išangė nėra makštis

Jei esate heteroseksualus vyras, turite žinoti, kad analinė anga nėra tapati makščiai, todėl ir elgtis su ja reikia skirtingai. Makštys išskiria natūralų lubrikantą. Net ir esant jam, daugelis moterų jaučiasi gerokai patogiau, kai naudojamas lubrikantas. Analinės stimuliacijos metu lubrikantas yra privalomas. Ypač tai svarbu - kai užsiimate tuo pirmaisiais kartais - tuomet sutepti viską gausiai.

  • G taškas

Taip, vyrai turi ypatingą vietą, kurios stimuliacija sukelia milžinišką malonumą. Tai prostata, kuri neretai vadinama vyru G tašku. Prostatos liauka yra maždaug kaštono dydžio. Ją apčiuopti pakankamai lengva. Įveskite pirštą į savo išangę, prostata yra pasistūmėjus kelis centimetrus tiesiojoje žarnoje, paliesti ją galite čiuopiant pilvo kryptimi. Daugelis vyrams skirtų sekso žaislų yra skirti būtent stimuliuoti šią vietą.

Kita jautri vieta - išangės raumeninis raukas. Būtent ta vieta, kurią reikia pirmiausia įveikti norint prasiskverbti į išangę. Šioje vietoje gausu nervinių galūnių. Net lengvas plekšnojimas pirštu šioje vietoje, be jokio prasiskverbimo, kartu su masturbacija sukelia puikių pojūčių.

 

Ir pabaigai - ar žinojai, kad prostatos masažas yra vienas iš būdų sumažinti prostatos vėžio riziką.