Visuomenė išvydo gėjų pingvinų išperėtą jauniklę (foto)

Skaitymo laikas
Mažiau nei
1 minutė
Perskaityta

Visuomenė išvydo gėjų pingvinų išperėtą jauniklę (foto)

Ket, 10/20/2022 - 08:15
Kategorija:
0 komentarų

Garsūs Jungtinės Karalystės gėjai pingvinai išperino ir rūpinasi jaunikle nuo pat jos gimimo gegužės 12 d. Visiškai neseniai akvariumo darbuotojai parodė ir jos nuotraukas bei atskleidė vardą.

Partneriai Humboldto pingvinai Diego ir Zorro gyvena okeanariume Bornmute, rašo outtraveler. Jiems neseniai buvo padovanotas širdies formos ledo gabalėlis su išgraviruotą raidę „G“ - taip darbuotojai subtiliai atskleidė jų globojamo jauniklio lytį. Mergaitei suteiktas Ponyo vardas.

Humboldto pingvino biologinės lyties neįmanoma atskirti, kai išsirita mažylis, ir ją galima nustatyti tik analizuojant suaugusio paukščio plunksnų DNR. Mažylei pakeitus plunksnas - buvo įmanoma atlikti tyrimą.

Diego ir Zorro meilė prasidėjo 2017 m. Nuo to laiko jie užmezgė ilgalaikius santykius, o tai nėra įprasta tarp pingvinų. Pora įrodė, kad gali tapti tėvais kai jiems buvo duotas netikras kiaušinis. Šiais metais jiems priskirtas jau apvaisintas kiaušinis ir jie įrodė, kad gali būti puikūs tėvai.

Ponyo vardas buvo išrinktas viešo konkurso būdu ir buvo įkvėptas japonų animacinio filmo, kurį parašė ir režisavo Hayao Miyazaki.